KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Роялі Boston

DESIGNED BY STEINWAY & SONS

GP-156

GP-163

GP-178

GP-156 GP-163 GP-178

GP-193

GP-215

 
GP-193 GP-215  
Роль музичних інструментів в сучасному світі надзвичайно велика. Адже, без музичного обладнання світ перетворився б на мовчазну беземоційну пустку, що змушувала б людей блудити в звуковій ізоляції..

Роялі

Співалися б пісні, але вони б не були композиційно довершеними без музичного супроводу. З давніх-давен наші пращури збиралися на свята, співали пісень, грали на скрипках, гармоніках, сопілках. В наш час набувають широкого розповсюдження такі інструменти, як піаніно, роялі. Так, рояль — це музичний інструмент , що складається з струн, деки і механічної частини (всі елементи розташовані горизонтально). Корпус в роялі має крилоподібну форму, а звучання відбувається за рахунок ударів молоточків по струнах за допомогою клавіш. На відміну від піаніно, звуковий тембр у рояля набагато виразніший, а також діапазон звучання ширший. Роялі (точніше, фортепіано) з'явилися ще в 1709 році в Італії, а на початку XX століття вдосконалились в конструкції та формі. Так, тоді почали використовувати для виробництва роялів дерев'яний корпус, чугунну раму. Нині роялі класифікують за розмірами (великі концертні, малі концертні, салонні, кабінетні, мініатюрні), призначенням (професійні, навчальні, інтер'єрні, статусні, антуражні, автентичні, універсальні). Салон ”Роялі та піаніно”, що працює на базі українсько-британського підприємства “Комора”, пропонує широкий вибір роялів торгових марок Steinway@Sons, Boston, Essex для початківців, професіоналів. Команда спеціалістів салону підкаже вам, який саме рояль обрати, надасть консультації з приводу використання, експлуатації, технічних характеристик на роялі. Крім того, якщо вам все-таки вдасться купити рояль — у вас буде чудова можливість започаткувати династію віртуозних музичних композиторів і, що вже говорити, — справжніх асів і майстрів своєї справи! Ви зможете їздити на концерти, грати в своє задоволення, займатись репетиторством і навчати інших! А як солідно виглядатиме розкішний рояль у вашому холі! Тому, купуючи рояль, ви купуєте не громіздкий інструмент — ви купуєте пристрасть музичної епохи! Нехай заграє вмить рояль — проллється пісня чарівлива! А звуки хай летять в ту даль, де музика окрилена й щаслива!
Читать далее

Steinway & Sons чи інші?..

16.07.2013

Steinway & Sons чи інші?..

Протягом концертного сезону 2011/2012 років 97% концертуючих піаністів світу обрали для своїх виступів роялі Steinway.

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

11.07.2013

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

Всесвітньо відома корпорація Steinway Musical Instruments, до складу якої окрім легендарної компанії Steinway & Sons входять також провідні виробники духових та ударних інструментів Bach, Conn, King, Holton, Selmer, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser та ін., оголосила про намір продати частину своїх акцій з метою залучення нових інвестицій та оптимізації управління.

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

12.06.2013

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

Лабораторні дослідження довели, що клавіші інструментів Steinway реагують на дотик виконавця на 13% швидше, ніж у інших виробників. Технологія, що забезпечує таку швидку віддачу, гарантує ще й чутливість клавіатури – особливість, яку оцінить навіть початківець.

Steinway Augmented Reality App

26.04.2013

Steinway Augmented Reality App

З новою програмою Ви можете змоделювати на екрані iPad чи iPhone будь-який інструмент Steinway & Sons в реальних розмірах

160 років компанії Steinway & Sons

11.03.2013

160 років компанії Steinway & Sons

З моменту створення Генрі Е. Стейнвеєм і його синами в 1853 році в Нью-Йорку компанії, вона може озирнутися на свою багату історію, у якій все підпорядковано лише одній єдиній меті – будувати найкращі фортепіано за будь-яку ціну.


Made in Etechs