KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Роялі Essex

DESIGNED BY STEINWAY & SONS

EGP-155C

EGP-155R

EGP-155T

EGP-155C EGP-155R EGP-155T

EGP-161C

EGP-173C

EGP-183C

EGP-161C EGP-173C EGP-183C
Піаніно — унікальний музичний інструмент, в якому струни, дека і механічна частина розташовані вертикально.

Купити піаніно - піаніно купити

Якщо ви бажаєте навчитись грати на піаніно — то вам просто необхідно завітати до салону ”Роялі та піаніно” від офіційного представника компанії Steinway & Sons в Україні. Там ви знайдете широкий, вишуканий асортимент роялів та піаніно купити які ви зможете у представників компанії. Якщо ви захочете купити піаніно в салоні ”Роялі та піаніно”, то отримаєте професійні, мудрі і грамотні поради спеціалістів, які в ньому працюють. Якщо у вас немає можливості піаніно купити — не засмучуйтесь! Салон пропонує послуги оренди для використання піаніно на концертах, телезйомках, презентаціях. Для того, щоб навчитись грі на піаніно, необов'язково ходити до музичної школи. Ви можете купити піаніно, і вчитися грати вдома. Або, навіть запросити до себе репетитора, який розвиватиме ваші музичні здібності. А якщо ви пишете вірші, то після навчання зможете навіть писати музику до своєї поезії. А якщо ви ще й співати вмієте — то без проблем перекваліфікуєтеся в співочого композитора! Зможете навіть брати участь в різних конкурсах талантів, які нині особливо популярні та актуальні, навіть на телебаченні. Овації, захоплення, аплодисменти і фани — все це може на вас чекати! В перспективі також може бути професійна діяльність, різні виступи, подорожі, що гідно оплачуватимуться! Проте, аби вміти грати на піаніно, потрібно багато працювати з вчителем, репетитором. Ця праця не дається легко, але потім ви будете мішками зривати плоди успіху! Адже, талант — це не тільки вроджена особливість, це сумлінність і бажання, передусім. І уявіть — ви будете розповідати своїм дітям та онукам про те, як вам порадили піаніно купити, і ви скористалися цією порадою та зробили вигідну інвестицію у майбутнє. Тому що, перш за все, ви зробили інвестицію в себе. А хто займається самовдосконаленням, шукає нові шляхи та дороги — той завжди попереду. І вже ваші потомки будуть пишатися вами, переймати ваш досвід і вміння. І тоді буде вже ваша черга порадити їм купити піаніно... Проллється музика рікою..Це — піаніно, лиш поглянь! Зачаруватись можна грою.. Купуйте, люди, без вагань!
Читать далее

Steinway & Sons чи інші?..

16.07.2013

Steinway & Sons чи інші?..

Протягом концертного сезону 2011/2012 років 97% концертуючих піаністів світу обрали для своїх виступів роялі Steinway.

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

11.07.2013

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

Всесвітньо відома корпорація Steinway Musical Instruments, до складу якої окрім легендарної компанії Steinway & Sons входять також провідні виробники духових та ударних інструментів Bach, Conn, King, Holton, Selmer, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser та ін., оголосила про намір продати частину своїх акцій з метою залучення нових інвестицій та оптимізації управління.

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

12.06.2013

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

Лабораторні дослідження довели, що клавіші інструментів Steinway реагують на дотик виконавця на 13% швидше, ніж у інших виробників. Технологія, що забезпечує таку швидку віддачу, гарантує ще й чутливість клавіатури – особливість, яку оцінить навіть початківець.

Steinway Augmented Reality App

26.04.2013

Steinway Augmented Reality App

З новою програмою Ви можете змоделювати на екрані iPad чи iPhone будь-який інструмент Steinway & Sons в реальних розмірах

160 років компанії Steinway & Sons

11.03.2013

160 років компанії Steinway & Sons

З моменту створення Генрі Е. Стейнвеєм і його синами в 1853 році в Нью-Йорку компанії, вона може озирнутися на свою багату історію, у якій все підпорядковано лише одній єдиній меті – будувати найкращі фортепіано за будь-яку ціну.


Made in Etechs