KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук
На головну
Steinway & Sons, Boston, Essex
Steinway & Sons
Діамантова корона
Колекція "Діамантова корона" Аквамарин

Колекція "Діамантова корона" Аквамарин

Аквамарин
Піаніно винаходили паралельно, незалежно один від іншого, американський і австралійський винахідники. Але першою датою появи піаніно вважається 1800 рік.

продам піаніно

Піаніно представляє собою струнно-клавішний музичний інструмент, який дозволяє створювати тихі й голосні звуки. Він є різновидом фортепіано, яке було відкрито практично на 100 років раніше. Піаніно має вертикальне розміщення деки, механічної частини і струн. Зовнішній вигляд піаніно змінювався. Кожна епоха намагалася внести в його дизайн свої особливості. Старі моделі піаніно, що дійшли до наших днів вважаються антикваріатом і дуже дорого цінуються. Якщо ви власник такого піаніно і хочете його продати, то зробіть об'яву “ Продам піаніно ” і ви обов'язково знайдете хороших клієнтів. Піаніно раніш мало велику ціну, тому не кожен міг дозволити собі його купити. Тільки знатні люди могли собі дозволити мати цей інструмент і не обов'язково для цього потрібно було вміти на ньому грати. Цей предмет розкоші демонстрував духовну наповненість його власника. Були часи, коли просто модно було мати у себе в будинку який-небудь музичний інструмент. За званою вечерею, господар сідав за піаніно і демонстрував свої музичні таланти, радуючи своїх гостей. Пройшли роки і придбати піаніно зараз може кожен охочий. Якщо у вас дома стоїть без діла піаніно і ви замислювалися: “ Продам піаніно ”, то не поспішайте це робити. Спробуйте пограти на ньому. Ви відчуєте всю красу звуків, які можливо досягти тільки граючи на піаніно. Якщо ви захотіли придбати піаніно, то для початку подивіться об'яви з темою “ Продам піаніно ”. Ви побачити, що вам запропонують піаніно багато фірм, але не кожна з них може похвалитися високою якістю не тільки самого інструменту, але і його звучання. Що б роздобути хороші музичні інструменти, ми радимо вам звернутися в компанію «Комора». «Комора» є українсько-британською компанією, яка за 10 років своєї роботи вже встигла зарекомендувати себе якістю своєї продукції. Багато державних, приватних підприємств та організацій ведуть постійну співпрацю з компанією. Її асортимент товару представлений в багатьох магазинах України. Завдяки цьому купівля піаніно стає більш доступною та зручною для вас. Знайти повний перелік місць, де можна придбати їх інструменти, ви можете на сайті організації. Там же вказані контактні дані компанії. Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна консультація по продукції компанії, досвідчені фахівці завжди будуть раді відповісти на всі ваші запитання.
Читать далее

Steinway & Sons чи інші?..

16.07.2013

Steinway & Sons чи інші?..

Протягом концертного сезону 2011/2012 років 97% концертуючих піаністів світу обрали для своїх виступів роялі Steinway.

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

11.07.2013

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

Всесвітньо відома корпорація Steinway Musical Instruments, до складу якої окрім легендарної компанії Steinway & Sons входять також провідні виробники духових та ударних інструментів Bach, Conn, King, Holton, Selmer, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser та ін., оголосила про намір продати частину своїх акцій з метою залучення нових інвестицій та оптимізації управління.

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

12.06.2013

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

Лабораторні дослідження довели, що клавіші інструментів Steinway реагують на дотик виконавця на 13% швидше, ніж у інших виробників. Технологія, що забезпечує таку швидку віддачу, гарантує ще й чутливість клавіатури – особливість, яку оцінить навіть початківець.

Steinway Augmented Reality App

26.04.2013

Steinway Augmented Reality App

З новою програмою Ви можете змоделювати на екрані iPad чи iPhone будь-який інструмент Steinway & Sons в реальних розмірах

160 років компанії Steinway & Sons

11.03.2013

160 років компанії Steinway & Sons

З моменту створення Генрі Е. Стейнвеєм і його синами в 1853 році в Нью-Йорку компанії, вона може озирнутися на свою багату історію, у якій все підпорядковано лише одній єдиній меті – будувати найкращі фортепіано за будь-яку ціну.


Made in Etechs