KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук
На головну
Steinway & Sons, Boston, Essex
Steinway & Sons
Діамантова корона
Колекція "Діамантова корона" Яшма

Колекція "Діамантова корона" Яшма

Яшма
Першим клавішним інструментом вважається клавікорд, але він мав тихий звук, тому фортепіано стало першим струнно-клавішним інструментом, який був здатний видавати і тихі, і гучні звуки.

Піаніно Україна - фортепіано Україна

З'явилося це диво на початку XVIII століття в Італії. Винахідником фортепіано вважається Бартоломео Крістофорі. Сам винахідник охарактеризував свій винахід, як клавішний інструмент, який грає ніжно і голосно. Назва фортепіано було придумана Сціпіоном Маффейем. Пізніше фортепіано створили у Франції та Німеччині. Перша конструкція фортепіано була простою. Вона складалася з клавіш, спеціального возвращателя і повстяного молоточка. Проходячи через століття, фортепіано удосконалювалося і змінювалося зовні. А також почали з'являтися підвиди фортепіано такі, як рояль і піаніно. Піаніно з'явилося у 1800 році в Америці, але паралельно цьому, тільки на рік пізніше воно з'явилось в Австралії. Відмінністю рояля від піаніно Україна було розміщення струн, деки і механічної частини. У піаніно Україна вони мають вертикальне розміщення, а у рояля — горизонтальне. Це також дає можливість піаніно Україна займати менше місця. У старі часи фортепіано Україна купити міг не кожен. Тому фортепіано Україна був предметом розкоші. Купити фортепіано Україна могли тільки знатні люди. Було модно не тільки мати в будинку піаніно Україна, а й уміти на ньому грати. Часто за вечерею, господар або діти господаря розважали гостей приємною музикою свого виконання на піаніно Україна. Сьогодні можна фортепіано Україна купити будь-якого виду. Шанувальники музики або просто багаті люди можуть фортепіано Україна купити і не грати не ньому, а використовувати як елемент декору. Найчастіше такі фортепіано Україна виготовляються з дорогих матеріалів, а також це можуть бути раритетні інструменти. Великий вибір музичного обладнання та інструментів пропонує компанія “Комора”. Компанія займається постачанням музичного обладнання більше 10 років і вже має багато постійних клієнтів. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати вам потрібне обладнання або інструмент. Дізнатися більше про компанію та її послуги ви можете на сайті організації в інтернеті. Також ви знайдете там всі необхідні контактні дані. Якщо ви цінуєте в інструменті не тільки зовнішній вигляд, а і звук, то кращого обладнання ніж у компанії “Комора” ви не знайдете.
Читать далее

Steinway & Sons чи інші?..

16.07.2013

Steinway & Sons чи інші?..

Протягом концертного сезону 2011/2012 років 97% концертуючих піаністів світу обрали для своїх виступів роялі Steinway.

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

11.07.2013

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

Всесвітньо відома корпорація Steinway Musical Instruments, до складу якої окрім легендарної компанії Steinway & Sons входять також провідні виробники духових та ударних інструментів Bach, Conn, King, Holton, Selmer, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser та ін., оголосила про намір продати частину своїх акцій з метою залучення нових інвестицій та оптимізації управління.

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

12.06.2013

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

Лабораторні дослідження довели, що клавіші інструментів Steinway реагують на дотик виконавця на 13% швидше, ніж у інших виробників. Технологія, що забезпечує таку швидку віддачу, гарантує ще й чутливість клавіатури – особливість, яку оцінить навіть початківець.

Steinway Augmented Reality App

26.04.2013

Steinway Augmented Reality App

З новою програмою Ви можете змоделювати на екрані iPad чи iPhone будь-який інструмент Steinway & Sons в реальних розмірах

160 років компанії Steinway & Sons

11.03.2013

160 років компанії Steinway & Sons

З моменту створення Генрі Е. Стейнвеєм і його синами в 1853 році в Нью-Йорку компанії, вона може озирнутися на свою багату історію, у якій все підпорядковано лише одній єдиній меті – будувати найкращі фортепіано за будь-яку ціну.


Made in Etechs