KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук
На головну
Steinway & Sons, Boston, Essex
Steinway & Sons
Діамантова корона
Колекція "Діамантова корона" Сапфір

Колекція "Діамантова корона" Сапфір

Сапфір
Гітара — струнний музичний інструмент сімейства лютен. Класична фортепіано має шість струн і складається з двох важливих елементів — деко (може бути порожнім або суцільним, використовується як резонатор) і грифу (за допомогою кілок затискає струни).

Музичні інструменти - фортепіано

Якщо говорити про найпопулярніші музичні інструменти, то фортепіано тут буде стояти на першому місці. Людей, які грають на гітарі, хоча б на рівні кількох акордів, набагато більше ніж тих, які мають інші музичні навички. Гітара поширена на всіх континентах, враховуючи навіть Антарктиду. Тільки уявіть, жодні музичні інструменти, окрім гітари, не були на просторах космосу. Поринемо в давнину. Мандрівні цигани, які подорожували шляхами багатьох європейських країн, завжди мали з собою гітари, які замінювали їм всі інші музичні інструменти. У своїй музиці, вони використовували всього декілька традиційних мелодій, але поєднували їх так вишукано, що складалось враження постійно різної музики. Темпи циганської музики своєрідні — спочатку дуже повільний, він потрохи прискорюється і доходить майже до межі можливостей музиканта, потім різка зупинка і все починається спочатку. Вже у 18 столітті, музиканти-цигани почали об’єднуватися в музичні хори, які супроводжувалися кількома гітаристами. Ще одним видом мистецтва гри на гітарі є фламенко. Дзвінкоголосі музичні інструменти тут доповнюються ще й танцями. Циганські гітаристи дуже рідко виступають окремо від хору. Їхня майстерність, що виросла до надзвичайної віртуозності, відкрила перед ними двері самих прославлених концертних залів. Гітара у фламенко — це мелодії, що чергуються акордами. Вони настільки швидкі, що всі інші музичні інструменти, окрім гітари, не можуть їх зіграти. Та й на гітарі вони вдаються тільки завдяки особливим прийомам. Також існують гавайські гітари. За своєю будовою вони такі ж самі, як і інші музичні інструменти такого типу. Проте, інколи, замість сучасних нейлонових використовують сталеві струни. Під час виконання така фортепіано кладеться на коліна. Виконавець надягає на три пальці правої руки спеціальні плектри — щось подібне до наперстків з металевими перинками, якими защіпаються струни. А в лівій руці гітарист тримає металеву пластинку — нею він сковзає по струнах, не притискаючи їх до грифа. Підкорила фортепіано і джазову музику. У 20-х роках, 20 століття вона зайняла почесне місце у джазових оркестрах, яке раніше займали інші музичні інструменти — банджо. Гітара в джазі — не тільки інструмент, що акомпанує. В багатьох випадках їй доручають соло, а джазові гітаристи виступають на концертах із самостійними номерами. Інші музичні інструменти — скрипки, мандоліни — прекрасно поєднуються з гітарою, створюючи дуети та тріо. Не можна не згадати про акустичну гітару. На сьогодні, найкращими акустичними гітарами вважаються ті інструменти, які були зроблені в 40-50-х роках минулого століття. В 60-х роках така гітара почала залишати сцену, аж поки у 80-х, її не повернув розквіт рок-музики. За цей час вона змінилася, з'явилися її гібриди — класичні гітари з вбудованими звукознімачами або електрогітари з нейлоновими струнами. Як би там не було, а такі інструменти, як гітара назавжди залишать свій слід в історії світової музики.
Читать далее

Steinway & Sons чи інші?..

16.07.2013

Steinway & Sons чи інші?..

Протягом концертного сезону 2011/2012 років 97% концертуючих піаністів світу обрали для своїх виступів роялі Steinway.

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

11.07.2013

Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

Всесвітньо відома корпорація Steinway Musical Instruments, до складу якої окрім легендарної компанії Steinway & Sons входять також провідні виробники духових та ударних інструментів Bach, Conn, King, Holton, Selmer, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser та ін., оголосила про намір продати частину своїх акцій з метою залучення нових інвестицій та оптимізації управління.

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

12.06.2013

Стейнвеївська механіка: шедевр інженерної думки

Лабораторні дослідження довели, що клавіші інструментів Steinway реагують на дотик виконавця на 13% швидше, ніж у інших виробників. Технологія, що забезпечує таку швидку віддачу, гарантує ще й чутливість клавіатури – особливість, яку оцінить навіть початківець.

Steinway Augmented Reality App

26.04.2013

Steinway Augmented Reality App

З новою програмою Ви можете змоделювати на екрані iPad чи iPhone будь-який інструмент Steinway & Sons в реальних розмірах

160 років компанії Steinway & Sons

11.03.2013

160 років компанії Steinway & Sons

З моменту створення Генрі Е. Стейнвеєм і його синами в 1853 році в Нью-Йорку компанії, вона може озирнутися на свою багату історію, у якій все підпорядковано лише одній єдиній меті – будувати найкращі фортепіано за будь-яку ціну.


Made in Etechs