KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Радіосистеми

Цифрові радіосистеми AKG DMS 70

Нові цифрові радіосистеми AKG DMS70

Професійні цифрові безпровідні мікрофонні системи AKG DMS70 працюють на частотах 2,4 ГГц, що не потребують ліцензії по всьому світу. Маючи 24 біт 48 кГц аудіо кодування, системи DMS70 забезпечують нескомпресовану передачу сигналу студійної якості з лінійною АЧХ. Це важливо для високоякісного відтворення вокалу та інструментальних виступів. 128-бітове AES шифрування запобігає несанкціонованому прослуховуванню звукового сигналу, що робить системи AKG DMS70 ідеальними для використання в конференціях.

AKG WMS 40 mini

WMS 40 Mini

На заміну добре відомих багатьом музикантам бюджетних радіосистем серії WMS 40 Single, компанія AKG випустила нову серію – WMS 40 Mini. Працюють системи в UHF діапазоні на фіксованій частоті. Всього доступно для продажу три різні частоти, що дозволить одночасно використовувати в одному приміщенні до трьох систем.

AKG Perception Wireless

WMS 45 Perception Wireless

На виставці PLASA 2010 в Лондоні компанією AKG була представлена нова серія доступних за ціною радіосистем Perception Wireless. Вони працюють у високочастотному UHF діапазоні й мають по 8 незалежних радіочастотних каналів.

AKG WMS 450

WMS 450

Професійна серія радіосистем WMS 450 від компанії AKG має ряд переваг, які забезпечують швидку настройку та високі експлуатаційні характеристики у порівнянні з конкурентами. WMS 450 оснащено автоматичним пошуком радіочастоти і інфрачервоним зв'язком між приймачем та передавачем для обміну інформацією, що дозволяє в максимально короткий проміжок часу підготувати систему до роботи. Рідкокристалічний дисплей відображає всі параметри системи, а підсвітка в критичній ситуації міняється з зеленої на червону.

AKG WMS 470

WMS 470

Професійна серія радіосистем WMS 470 від компанії AKG має ряд переваг, які забезпечують швидку настройку та високі експлуатаційні характеристики у порівнянні з конкурентами.

AKG WMS 4500

WMS 4500

Радіосистема WMS4500 призначена для професійного використання й побудована на базі свого успішного попередника – WMS4000. Результат – не лише надійніша система, а й наявність деяких корисних функцій, зокрема: удосконалені дисплеї з підсвіткою на передавачах і приймачі, індикатор залишкового заряду батарей, тихий режим, передача пілотного тону, сканування середовища, автоналаштування частоти й багато інших функцій. WMS4500 можна інтегрувати в систему HiQnet ™ за допомогою опціонального концентратора HUB4000Q.

AKG DMS 700 V2

DMS 700 V2

DMS 700 V2 від AKG представляє собою радіомікрофонну систему з передачею звукового сигналу в цифровому вигляді, що дозволяє зменшити спотворення сигналу й шуми. Крім того, завдяки кодуванню, система забезпечує конфіденційність інформації, переданої по радіоканалу. Тож DMS700 V2 можна використовувати не тільки в концертній роботі, але й для проведення конференцій.


Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

12.06.2014

Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

Для тривалих сесій під час записів Бочеллі у студії, Талья потребує від навушників не лише прозорого та природного звучання, але й детальної "звукової картинки".

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

16.04.2014

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

Бен Фіндлі, звукорежисер та продюсер, номінований на премію Ґреммі, нещодавно додав до свого технічного арсеналу навушники AKG K812.

AKG DMS Tetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

27.03.2014

AKG DMSTetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

На виставці ProLight + Sound 2014 компанія AKG представила цифрову мікрофонну радіосистему DMS Tetrad.

Нова радіосистема AKG WMS420

13.02.2014
Нова радіосистема AKG WMS420 
Компанія AKG випустила на ринок новий доступний за ціною продукт - високоякісну універсальну радіосистему WMS420.

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

01.07.2013

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

Завдяки співпраці компанії AKG та всесвітньо відомого діджея й продюсера Тієсто ця серія навушників нещодавно здобула знак визнання Red Dot за найкращий дизайн 2013 року.

Made in Etechs