KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Нові цифрові радіосистеми AKG DMS70

  • Нескомпресована передача аудіо сигналу для найкращої якості звуку
  • 128-бітове AES шифрування запобігає прослуховуванню звукового сигналу
  • Plug-and-play рішення – не потребує складних налаштувань
  • Цифрові диверсійні приймач і передавачі для стабільної передачі сигналу
  • Динамічний вибір частоти для автоматичного отримання найкращого частотного діапазону

Професійні цифрові безпровідні мікрофонні системи AKG DMS70 працюють на частотах 2,4 ГГц, що не потребують ліцензії по всьому світу. Маючи 24 біт 48 кГц аудіо кодування, системи DMS70 забезпечують нескомпресовану передачу сигналу студійної якості з лінійною АЧХ. Це важливо для високоякісного відтворення вокалу та інструментальних виступів. 128-бітове AES шифрування запобігає несанкціонованому прослуховуванню звукового сигналу, що робить системи AKG DMS70 ідеальними для використання в конференціях.

Система автоматичного динамічного вибору частоти (DFS) гарантує, що тільки чисті частотні діапазони будуть обрані для передачі сигналів між передавачами та приймачами. Після включення DMS70 готова до роботи за долі секунди. Диверсійні цифрові приймачі і передавачі забезпечують стабільну передачу сигналу, а всього може працювати до восьми каналів одночасно.


Компоненти цифрових радіосистем AKG DMS70:


DSR70Q – чотириканальний диверсійний приймач

Приймач DSR70Q розрахований на одночасну роботу з 4-ма передавачами. Він має чотири балансні виходи (по одному на кожен канал) і один балансний вихід MIX на який подається вже змікшований сигнал всіх чотирьох каналів. Це дає змогу використовувати радіосистеми AKG DMS70 без додаткового мікшера в простих конференціях чи інших заходах.

Двобічний зв'язок між приймачем DSR70Q і передавачами, надає низку цінних функцій, включаючи віддалене вимкнення передавачів, контроль стану їх батарей і багато іншого. Слід відмітити, що процес «прив’язки» передавача і приймача відбувається як ніколи просто – натисканням однієї кнопки і вже за мить система готова до використання.

Два приймачі DSR70Q можуть працювати разом, що забезпечує роботу до восьми каналів одночасно.


DSR70D – двоканальний диверсійний приймач

Приймач DSR70D розрахований на одночасну роботу з 2-ма передавачами. Він має два балансні виходи на роз’ємах Jack 6.3 мм. Двобічний зв'язок між приймачем DSR70Q і передавачами, надає низку цінних функцій, включаючи віддалене вимкнення передавачів, контроль стану їх батарей і багато іншого. Слід відмітити, що процес «прив’язки» передавача і приймача відбувається як ніколи просто – натисканням однієї кнопки і вже за мить система готова до використання. Два приймачі DSR70D можуть працювати разом, що забезпечує роботу до чотирьох каналів одночасно.


DHT70/D5 – ручний мікрофон-передавач

Передавач DHT70/D5 забезпечує нескомпресовану передачу сигналу студійної якості з лінійною АЧХ. Він оснащений сучасним запатентованим динамічним капсулем AKG D5.Функція автоматичного відключення економить батареї та знижує експлуатаційні витрати. Перемикач чутливості дозволяє обрати оптимальну настройку рівня для передачі сигналу без спотворень. Час безперервної роботи від двох елементів АА – 6 годин. Вихідна потужність передавача 100 мВт.


DHT70 Perception – ручний мікрофон-передавач з головкою Perception Live

Передавач DHT70 Perception забезпечує нескомпресовану передачу сигналу студійної якості з лінійною АЧХ. Він оснащений сучасним динамічним капсулем AKG Perception Live. Функція автоматичного відключення економить батареї та знижує експлуатаційні витрати. Перемикач чутливості дозволяє обрати оптимальну настройку рівня для передачі сигналу без спотворень. Час безперервної роботи від двох елементів АА – 6 годин. Вихідна потужність передавача 100 мВт.


DPT70 – поясний передавач

Портативний поясний передавач DPT70 оснащений професійним триконтактним роз’ємом mini XLR, що дозволяє підключити гітарний кабель, інструментальний або наголовний мікрофон. Плавне регулювання чутливості від мікрофонного до лінійного рівня дозволить без спотворень передати сигнал з будь-якого джерела. Час безперервної роботи від двох елементів АА – 6 годин.


Пропонуються наступні комплекти цифрових радіосистем AKG DMS70 на базі чотириканального приймача DSR70Q

DMS70 Q VOCAL SET DUAL DMS70 Q VOCAL SET DUAL Складається з чотириканального приймача DSR70Q та двох ручних передавачів DHT70/D5 з динамічними головками D5
AKG DMS70 Q INSTRUMENTAL SET DUAL DMS70 Q INSTRUMENTAL SET DUAL
Складається з чотириканального приймача DSR70Q, двох поясних передавачів DPT70 та двох гітарних кабелів
AKG DMS70 Q VOCAL / INSTRUMENTAL SET DUAL DMS70 Q VOCAL / INSTRUMENTAL SET DUAL
Складається з чотириканального приймача DSR70Q, ручного передавача DHT70/D5 та поясного передавача DPT70 з гітарним кабелем

Комплекти цифрових радіосистем AKG DMS70 на базі двоканального приймача DSR70D

AKG DMS70 D VOCAL SET DMS70 D VOCAL SET Складається з двоканального приймача DSR70D та одного ручного передавача DHT70Perception з динамічною головкою AKG Perception Live
AKG DMS70 D INSTRUMENTAL SET DMS70 D INSTRUMENTAL SET
Складається з двоканального приймача DSR70D, одного поясного передавача DPT70 та гітарного кабеля

Окремі компоненти цифрових радіосистем AKG DMS70

AKG DHT70/D5 – ручний мікрофон-передавач з головкою D5 DHT70/D5 – ручний мікрофон-передавач з головкою D5
AKG DHT70 Perception ручний мікрофон-передавач з головкою Perception Live DHT70 Perception – ручний мікрофон-передавач з головкою Perception Live
AKG DPT70 – поясний передавач DPT70 – поясний передавач
AKG DSR70Q – чотириканальний диверсійний приймач DSR70Q – чотириканальний диверсійний приймач
AKG DSR70D двоканальний диверсійний приймач DSR70D – двоканальний диверсійний приймач


Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

12.06.2014

Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

Для тривалих сесій під час записів Бочеллі у студії, Талья потребує від навушників не лише прозорого та природного звучання, але й детальної "звукової картинки".

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

16.04.2014

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

Бен Фіндлі, звукорежисер та продюсер, номінований на премію Ґреммі, нещодавно додав до свого технічного арсеналу навушники AKG K812.

AKG DMS Tetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

27.03.2014

AKG DMSTetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

На виставці ProLight + Sound 2014 компанія AKG представила цифрову мікрофонну радіосистему DMS Tetrad.

Нова радіосистема AKG WMS420

13.02.2014
Нова радіосистема AKG WMS420 
Компанія AKG випустила на ринок новий доступний за ціною продукт - високоякісну універсальну радіосистему WMS420.

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

01.07.2013

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

Завдяки співпраці компанії AKG та всесвітньо відомого діджея й продюсера Тієсто ця серія навушників нещодавно здобула знак визнання Red Dot за найкращий дизайн 2013 року.

Made in Etechs