KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Цифрові радіосистеми AKG DMS 700 V2

Цифрові радіосистеми AKG DMS 700 V2 від AKG представляють собою радіомікрофонні системи з передачею звукового сигналу в цифровому вигляді, що дозволяє зменшити спотворення сигналу й шуми. Крім того, завдяки кодуванню, система забезпечує конфіденційність інформації, переданої по радіоканалу. Тож DMS700 V2 можна використовувати не тільки в концертній роботі, але й для проведення конференцій.

Серед інших особливостей радіосистеми – широкий діапазон несучих частот і велика кількість радіоканалів. Одночасно може бути задіяно до 100 радіоканалів. Інфрачервоний зв'язок між приймачем і передавачем забезпечує простоту налаштування системи.

До компонентів радіосистеми входять подвійний стаціонарний приймач DSR700, ручний передавач DHT700, поясний передавач DPT700, а також спеціальний пристрій для швидкої зарядки акумуляторних батарей CU700.

Приймач DSR 700

AKG DSR 700

Подвійний стаціонарний приймач DSR700 виконаний у рековому корпусі висотою 1U та оснащений аналоговими та цифровими AES/EBU виходами з можливістю зовнішньої синхронізації WorldClock. Він має вбудований процесор, що дозволяє застосовувати обрізний НЧ-фільтр, трисмуговий еквалайзер, компресор і лімітер від dbx, а також спектральний аналізатор «забрудненості» ефіру. Підтримка HiQnet забезпечує легку інтеграцію з іншим обладнанням Harman Professional та дозволяє здійснювати централізоване керування і налаштування системи. Це стає особливо корисним при використанні великої кількості радіосистем.

Нагору

Ручний передавач DHT 700

AKG DHT 700

Ручний передавач DHT700 у металевому корпусі оснащується або динамічним капсулем D5, або конденсаторним С5.

Нагору

Поясний передавач DPT 700

AKG DPT 4500

Поясний передавач DPT700 має вхідний роз'єм mini XLR і функцію регулювання чутливості для сигналів мікрофонного або лінійного рівнів. Вихідна потужність радіопередавача може змінюватись в діапазоні 10-50 мВт. Він виконаний у надійному металевому корпусі і працює від двох батарей типу AA. Час безперервної роботи, як і в ручного передавача, становить вісім годин.

Нагору

Зарядний пристрій CU 700

AKG CU 700

Опціональний зарядний пристрій CU700 знижує витрати на експлуатацію практично до нуля. Він містить два відсіки, тому за дві години можна повністю зарядити два передавача DHT4700, DPT700.

Нагору


Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

12.06.2014

Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

Для тривалих сесій під час записів Бочеллі у студії, Талья потребує від навушників не лише прозорого та природного звучання, але й детальної "звукової картинки".

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

16.04.2014

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

Бен Фіндлі, звукорежисер та продюсер, номінований на премію Ґреммі, нещодавно додав до свого технічного арсеналу навушники AKG K812.

AKG DMS Tetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

27.03.2014

AKG DMSTetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

На виставці ProLight + Sound 2014 компанія AKG представила цифрову мікрофонну радіосистему DMS Tetrad.

Нова радіосистема AKG WMS420

13.02.2014
Нова радіосистема AKG WMS420 
Компанія AKG випустила на ринок новий доступний за ціною продукт - високоякісну універсальну радіосистему WMS420.

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

01.07.2013

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

Завдяки співпраці компанії AKG та всесвітньо відомого діджея й продюсера Тієсто ця серія навушників нещодавно здобула знак визнання Red Dot за найкращий дизайн 2013 року.

Made in Etechs