KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Радіосистеми AKG WMS 40 Mini

На заміну добре відомих багатьом музикантам бюджетних радіосистем серії WMS 40 Single, компанія AKG випустила нову серію – WMS 40 Mini. Працюють системи в UHF діапазоні на фіксованій частоті. Всього доступно для продажу три різні частоти, що дозволить одночасно використовувати в одному приміщенні до трьох систем. Фірмова технологія HDAP (High Performance Definition Audio) забезпечує якісну радіопередачу і реалістичний звук. Радіосистеми WMS 40 Mini мають неперевершене співвідношення ціна / якість.

До складу серії WMS 40 Mini входять комплекти як з одним передавачем на базу (WMS 40 Mini Vocal, WMS 40 Mini Instrumental) так і комплекти, що мають по два передавачі на одну базу (WMS 40 Mini 2 Vocal, WMS 40 Mini 2 Instrumental, WMS 40 Mini 2 Vocal / Instrumental).


Компоненти радіосистем AKG WMS 40 Mini

Міцний ручний радіомікрофон HT 40 Mini має трипозиційний перемикач ON / OFF / MUTE і надійну металеву сітку для захисту кардіоїдного динамічного капсуля. Працює мікрофон від однієї батареї АА до 30 годин і має індикатор розряду.

Поясний передавач PT 40 Mini є найменшим у своєму класі й сумісний з усіма мікрофонами AKG з роз’ємами міні XLR. Поясний передавач, як і ручний передавач, працює від однієї батареї АА. Час безперервної роботи в середньому складає 30 годин, що дозволяє економити реальні гроші в довгостроковій перспективі. PT 40 Mini оснащений індикатором розряду батареї та регулятором чутливості (для сумісності з різними мікрофонами).

Компактний приймач SR 40 Mini має три світлодіода: стан живлення On / Off, стан прийнятого радіосигналу (RF OK) та індикатор кліпу аудіосигналу (AF CLIP). Також на передній панелі розташовані антена, вимикач живлення і регулятор гучності вихідного сигналу. Приймач оснащений балансним джековим виходом і комплектується універсальним 12-вольтовим імпульсним блоком живлення, розрахованим на напругу від 100 до 240 вольт. Такий блок живлення дозволить не лише використовувати систему в країнах ЄС, Великобританії та США, а і без проблем працювати в наших не зовсім якісних мережах, де напруга часом падає до 170 вольт і нижче.

Подвійний приймач SR 40 Mini 2 має ті самі функції і індикацію, що і одноканальний приймач SR 40 Mini, але працює одночасно з двома передавачами, рознесеними по радіочастоті.Пропонуються наступні комплекти радіосистем AKG WMS 40 MiniAKG WMS 40 Mini Vocal Set WMS 40 Mini Vocal Set Складається з приймача SR 40 Mini та ручного радіомікрофона HT 40 Mini
 AKG WMS 40 Mini Instrumental Set WMS 40 Mini Instrumental Set
Складається з приймача SR 40 Mini, поясного передавача PT 40 Mini та гітарного кабеля MKGL
  AKG WMS 40 Mini 2 Vocal Set Dual WMS 40 Mini 2 Vocal Set Dual
Складається з приймача SR 40 Mini 2 та двох ручних радіомікрофонів PT 40 Mini
 AKG WMS 40 Mini 2 Instrumental Set Dual WMS 40 Mini 2 Instrumental Set Dual
Складається з приймача SR 40 Mini 2, двох поясних передавачів PT 40 Mini та двох гітарних кабелів MKGL
 AKG WMS 40 Mini 2 Vocal/Instrumental Set Dual WMS 40 Mini 2 Vocal/Instrumental Set Dual
Складається з приймача SR 40 Mini 2, поясного передавача PT 40 Mini, ручного радіомікрофона PT40 Mini та гітарного кабеля MKGL


Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

12.06.2014

Андреа Талья – звукорежисер Андреа Бочеллі – використовує навушники AKG K812

Для тривалих сесій під час записів Бочеллі у студії, Талья потребує від навушників не лише прозорого та природного звучання, але й детальної "звукової картинки".

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

16.04.2014

Звукорежисер Бен Фіндлі під час роботи з Пітером Ґебріелем використовує навушники AKG K812

Бен Фіндлі, звукорежисер та продюсер, номінований на премію Ґреммі, нещодавно додав до свого технічного арсеналу навушники AKG K812.

AKG DMS Tetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

27.03.2014

AKG DMSTetrad - нова цифрова мікрофонна радіосистема

На виставці ProLight + Sound 2014 компанія AKG представила цифрову мікрофонну радіосистему DMS Tetrad.

Нова радіосистема AKG WMS420

13.02.2014
Нова радіосистема AKG WMS420 
Компанія AKG випустила на ринок новий доступний за ціною продукт - високоякісну універсальну радіосистему WMS420.

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

01.07.2013

Навушники AKG by TIËSTO відзначені Red Dot за найкращий дизайн

Завдяки співпраці компанії AKG та всесвітньо відомого діджея й продюсера Тієсто ця серія навушників нещодавно здобула знак визнання Red Dot за найкращий дизайн 2013 року.

Made in Etechs