KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Портативні прилади обробки звуку BSS

FDS-366T OMNIDRIVE COMPACT Plus
включає в себе кросовер, параметричний еквалайзер, динамічний еквалайзер, лімітер, лінії затримки.

BSS FDS-366T OMNIDRIVE COMPACT Plus

 

 

 

Цифрова кросоверна система зконфігурована з комбінації трьох входів і шістьох виходів в 1U рековому виконанні, кожен вихід обладнаний кросоверами, параметричними еквалайзерами, динамічними еквалайзерами, лімітерами, лініями затримки. Кожен вхід має параметричний еквалайзер, динамічний еквалайзер, лінію затримки. На кожен вихід може бути посланий сигнал з будь-якого входу, включаючи моносуму перших двох входів або моносуму всіх трьох входів. До всіх функцій є доступ з лицьової панелі або дистанційно з персонального комп'ютера. Прилад має електронні балансні аналогові входи і виходи, а також стерео цифровий AES/EBU вхід з частотами вибірки 96кГц, 88,2кГц, 48кГц або 44.1кГц. Додатково існують ізоляційні трансформатори для внутрішньої установки на всі виходи. Система має функцію автоматичної калькуляції і вирівнювання затримки на всі драйвери, використовуючи подачу на вхід сигналу з мікрофона. Кожна вихідна кросоверна смуга може оперувати кривими нахилу 6, 12, 18, 24, 48 або 52 дБ/октаву. Типи фільтрів: Butterworth, Bessel, Linkwitz-Riley або WHISEworks-NTM. Кожна смуга має функції інверсії поляр ності і регулювання фази, а також регулювання високо- і низькочастотних кросоверних точок індивідуально чи в кросоверних парах. Кожен вхід і вихід має лінію затримки до 2,6 сек з кроком 11 мікросекунд. 50 встановлених програм може бути занесено в пам'ять процесора. Дистанційне керування а також розширення програмного забезпечення може бути здійсне не через порти MIDI, RS-485, RS-232.

PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 1.23 Mb).
Нагору

FCS-960 - двоканальний графічний еквалайзер

BSS FCS-960

 

 

 

 

 

 

Двоканальний графічний еквалайзер має по 30 фейдерів в кожному каналі для контролю фільтрів в 1/3 октавному діапазоні з ізоцентральними частотами в діапазоні від 25 Гц до 20 кГц. Кожен фейдер забезпечує 45 мм хід із механічним центром, який є водночас і електричним центром, котрий прибирає всі фільтри із сигнального тракту і фіксує нульове фейдерне положення. Перемикач MODE в кожному каналі конфігурує фільтри в Normal Q-factor або Fine Q-factor режимах. В обох режимах Q-factor кожного фільтра залишається постійним для будь-якого положення фейдера.

Кожен канал обладнаний високопропускним фільтром (18 дБ/октаву) із частотами 20-250 Гц з незалежним "bypass" вимикачем, регулятором вихідного сигналу з LED Clip індикатором і вимикачем EQ IN/OUT, з режимом "bypass" в режимі OUT. Цей режим автоматично вмикається у випадку аварійного відключення електроенергії.

  • Входи і виходи - електронні балансні з додатковими ізолюючими трансформаторами;
  • 19" рекова конструкція, 3U.
PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 214.27 Kb).
Нагору

Opal Series FCS-966 - двоканальний графічний еквалайзер

BSS Opal Series FCS-966

 

 

 

 

 

 

Двоканальний графічний еквалайзер налічує по 30 фейдерів в кожному каналі для контролю фільтрів в 1/3 октавному діапазоні з ізоцентральними частотами в діапазоні від 25 Гц до 20 кГц. Кожен фейдер забезпечує 45 мм хід із механічним центром, який є водоночас і електричним центром, котрий прибирає всі фільтри із сигнального тракту і фіксує нульове фейдерне положення. Q-factor всіх фільтрів залишається постійним для будь-якого положення фейдера.

Кожен канал обладнаний високопропускним і низькопропускним фільтьом з незалежним "bypass" вимикачем, регулятором вихідного сигналу з LED Clip індикатором і вимикачем EQ IN/OUT, з режимом "bypass" в режимі OUT. Цей режим автоматично вмикається у випадку аварійного відключення електроенергії.

  • Входи і виходи - електронні балансні з додатковими ізолюючими трансформаторами;
  • 19" рекова конструкція, 3U.
PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 143.81 Kb).
Нагору

AR-133 - активний DI бокс

BSS AR-133

Активний директ бокс забезпечує трансформаторний балансний і ізольований вихід з вхідного 1/4" TRS джекового або XLR роз'ємів. Вихідний роз'єм XLR. Живлення приладу здійснюється від фантомного джерела або від стандартної батареї 9В. Індикатор горить постійно, коли живлення відбувається від фантомного блоку, або загорається кожні дві секунди при живленні від внутрішньої батареї.

Існують вимикачі: EARTH LIFT (вихідний контакт 1 від'єднується від корпусу приладу), INPUT ATTENUATION (0, 20, 40 dB), Power On/Off.

Корпус зроблено з пресованого алюмінію з ізоляційними боковими стійками. Прилад достатньо екранований для забезпечення надійної ізоляції від зовнішніх магнітних полів.

PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 81.8 Kb).
Нагору

BSS AUDIO представляє SOUNDWEB™ CONTRIO - нову платформу для мережевого керування аудіо системами

08.07.2014

BSS AUDIO представляє SOUNDWEB™ CONTRIO - нову платформу для мережевого керування аудіо системами

Ця платформа, а також її перші продукти - сервер Contrio та настінний контролер Сontrio - надають удосконалені можливості системного контролю й гнучку аудіо маршрутизацію для різноманітних застосувань.

Багатофункіональна арена PEPSI відтепер обладнана BSS, CROWN та JBL

27.05.2014

Багатофункіональна арена PEPSI відтепер обладнана BSS, CROWN та JBL

Компанії "LVW Electronics" та "Wrightson, Johnson, Haddon & Williams" Inc. (WJHW) виконали модернізацію аудіосистеми на арені Pepsi у Денвері, застосувавши обладнання BSS, Crown та JBL.

BSS Audio представляє новий сигнальний процесор Soundweb London BLU-50

11.04.2014

BSS Audio представляє новий сигнальний процесор Soundweb London BLU-50

Soundweb London BLU-50 створений для побудови сигнальних звукових мереж у вигляді гнучкого, доступного за ціною приладу.

Packard Foundation застосовує для аудіо конференцій BSS та JBL

19.01.2013

Packard Foundation застосовує для аудіо конференцій BSS та JBL

Нещодавно Фундація “David and Lucile Packard” урочисто відкрила новий головний офіс, що став найбільшою будівлею в Каліфорнії (США) за технологією Net Zero Energy (автономного відтворення й збереження енергії).

Розкішний готель застосовує цифрову мережу BSS Audio Soundweb London

18.09.2011

Розкішний готель Кемпінскі застосовує цифрову мережу BSS Audio Soundweb London

Найбільшу інсталяцію цифрової аудіо мережі BSS Audio у Словаччині було виконано у новому готелі Кемпінскі River Park, що у Братиславі.


Made in Etechs