KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Сайт офіційного представника компанії Crown в Україні

XLi Series

XLi Series

Нова серія бюджетних професійних підсилювачів Crown XLi. Прості, надійні, доступні. Потужність від 2х300 Вт до 2х1350 Вт на 4 Ом.

XLS Series DriveCore

XLS Series DriveCore

До нової серії Crown XLS DriveCore входять чотири моделі підсилювачів з потужністю від 2x350 Вт до 2x775 Вт при навантаженні 4 Ом.

XLS-D Series

XLS-D Series

Недорога серія двоканальних підсилювачів потужністю від 300 до 1800 Вт @ 4 Ом.

 • інсталяційні
 • кіно
 • універсальні
LPS Series

LPS Series

Серія LPS від Crown доводить, що фірмові, якісні та надійні підсилювачі потужності можуть бути недорогими. LPS можуть використовуватись в клубах, дискотеках, концертній діяльності, церквах тощо.

DSi Series

Нова серія для кіно. До складу серії входять три двоканальних підсилювачі, а також восьмиканальна система моніторингу.

 • інсталяційні
 • кіно
XTi Series

XTi Series

XTi Series - професійні підсилювачі Crown розроблені для мобільних звукопідсилювальних систем.

 • турові
 • універсальні
XTi 2 Series

XTi 2 Series

Серія підсилювачів XTi 2 Series. Це професійні підсилювачі розроблені для мобільних звукопідсилювальних систем.

Commercial Audio Series

Commercial Audio Series

Нова інсталяційна серія. До сладу входять підсилювачі з виходами для 70/100 В ліній, підсилювачі з вмонтованим мікшером та зональні мікшери.

 • інсталяційні
I-Tech Series

I-Tech Series

Нова серія надзвичайно потужних двоканальних підсилювачів, що побудовані за найновішими технологіями. Потужність кожного каналу від 2 до 4 кВт @ 4 Ом. В мостовому режимі - до 8кВт. Вага 12,7кг

 • турові
 • універсальні
I-Tech HD Series

I-Tech HD Series

Компанії Crown вдалося ще покращити свої флагманські турові підсилювачі серії I-Tech. Вони не тільки стали ще потужнішими і надійнішими, але й отримали легендарну процесорну обробку сигналів від BSS.

Macro-Tech i Series

Macro-Tech i Series

Пройшло вже більше 20 років, як Джеральд Стенлі розробив і запатентував філософію та схемотехніку, що використовувалась в легендарних турових підсилювачах серії Macro-Tech, які і насьогоднішній день залишаються одними з найкращих в світі за своїм звучанням. За 20 років було продано 275000 таких підсилювачів.

CTS Series

CTS Series

Серія високоякісних підсилювачів з виходами для 70/100 В ліній.

 • універсальні
 • кіно
 • THX Approved
Ищите акустические системы Киев?! Не можете выбрать подходящую для вас по всем параметрам систему?

усилители crown - акустические системы киев

Прежде чем делать выбор, необходимо определиться для каких целей вы собираетесь использовать акустическую систему. Каждый из нас имеет свои потребности. К примеру, вариант, который вполне устроит среднестатистического мужчину, вряд ли подойдет для меломана. Также важную роль играет помещение, в котором будет устанавливаться система. Помните, что большое значение имеет и производитель звуковой аппаратуры. Выбирая акустические системы Киев следует учитывать несколько основных моментов: Количество полос. Бывают одно-, двух-, трех-, пятиполосные системы. От количества полос зависит качество звука. Наилучшими вариантами для истинных меломанов считают трех- и пятиполосные системы. Мощность системы. Это одна из самых важных характеристик. Однако на счет мощности очень распространена одна ошибка, будто бы мощность зависит от громкости аппаратуры. Но это абсолютно не так. Мощность показывает уровень надежности системы. Чем выше мощность, тем надежнее система в целом. Для того, чтобы колонки прослужили долго, важно помнить, что мощность усилителя должна соответствовать или быть меньше мощности колонок. Идеальный вариант это усилители crown. Частота и чувствительность. Громкость как раз зависит от чувствительности, которая измеряется в децибелах. Чем выше чувствительность, тем лучше звук и мощнее, громче. А чтобы улучшить колонки маленькой чувствительности можно использовать усилители crown. Акустические системы Киев бывают активные и пассивные. При выборе системы помните, что активная система отличается от пассивной тем, что каждая полоса частот имеет свой усилитель. Активные акустические системы по многим показателям лучше пассивных. Тип корпуса. Самыми распространенными корпусами в акустических системах считаются закрытый и фазоинверторный. Наилучшим вариантом считается последний тип корпуса. Материал колонок. Есть несколько вариантов: ДСП, пластик и дерево. Каждый из материалов имеет свои преимущества.
Читать далее

Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії

03.10.2013

Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії

Кінотеатр Cinema Apollon у Датському місті Струер вже давно є символом впровадження найсучасніших і найкращих кінотехнологій. 2013 року Cinema Apollon інсталює свою першу систему об'ємного звуку Dolby Atmos, що підсилюється Crown серії DriveCore Install (DСІ).

Crown представляє нові підсилювачі серії DCi

25.02.2013

Crown представляє нові підсилювачі серії DCi

Компанія Crown Audio анонсувала вихід нової серії підсилювачів DCi (скорочення від DriveCore Install).

“Powered By Crown” для Apple® iPad та iPhone

16.11.2011

Crown Audio пропонує програмне забезпечення “Powered By Crown” для Apple® iPad

Crown анонсував програмне забезпечення “Powered By Crown” для iPad/iPhone, розроблене для того, аби забезпечити користувачів зручним контролем та можливістю налаштування підсилювачів Crown.

Crown представляє нову модель підсилювача для кіно DSi 6000

02.09.2011

Crown представляє нову модель підсилювача для кіно DSi 6000

DSi 6000 - найпотужніша модель у серії кіношних підсилювачів DSi, що розроблені для спільної роботи з акустичними системами JBL ScreenArray.

Crown представляє нове покоління підсилювачів серії XLS

16.01.2010

Crown представляє нове покоління підсилювачів серії XLS

Користувач може обирати точки розподілу від 50 до 3000 Гц, що дозволяє використовувати ці підсилювачі як в системах з субами і топами так і в системах Bi-Amp


Made in Etechs