KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Нові бюджетні двоканальні підсилювачі серії XLi

Нові підсилювачі потужності Crown XLi Series
Американська компанія Crown, що входить в корпорацію Harman Professional Group, спеціально для Європи випустила нову бюджетну серію професійних підсилювачів Crown XLi. Вони можуть використовуватись в клубах, дискотеках, концертній діяльності, церквах тощо. До серії входить чотири моделі: XLi 800, XLi 1500, XLi 2500 та XLi 3500. Всі вони виконані в рекових корпусах висотою 2U і мають потужності від 2х300 Вт до 2х1350 Вт на 4 Ом. Підсилювачі XLi оснащені професійними балансними входами XLR, небалансними RCA і перемикачем чутливості -0.775V/1.4V. На задній панелі також розташовані виходи на закрутках та роз'ємах Speakon, перемикач режиму роботи стерео/моно/міст. На передній панелі – індикатори живлення, наявності сигналу, кліпу та поломки. XLi мають примусове повітряне охолодження і розвинену систему захисту від перегріву, коротких замкнень, роботи без навантаження, ВЧ коливань і хлопків під час вмикання та вимкнення. Вага підсилювачів від 11.4 кг до 19.5 кг в залежності від моделі. Детальні технічні характеристики наведені в таблиці.

 

Технічні характеристики
Модель підсилювача XLi 800 XLi 1500 XLi 2500 XLi 3500
Потужність, Вт (4 Ом) 2 x 300 2 x 450 2 x 750 2 x 1350
Потужність, Вт (8 Ом) 2 x 200 2 x 330 2 x 500 2 x 1000
Потужність міст, Вт (8 Ом) 1 x 600 1 x 900 1 x 1500 1 x 2700
Співвідношення сигнал/шум, дБ 100 100 100 100
Демпінг фактор >200 >200 >200 >200
Вага, кг 11.4 12.7 13.5 19.5
Нагору
PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 2.17 Mb).
Качественная звуковая аппаратура помогает наслаждаться музыкой в полной мере. Согласитесь, что ни одна мелодия не будет звучать ярко и чисто, если у вас нет соответствующей аппаратуры.

акустические системы купить - усилитель crown

Именно поэтому многие профессионалы и меломаны предпочитают акустические системы купить известных производителей. Компании, которые успешно зарекомендовали себя на рынке звукового оборудования, как правило, предлагают дорогостоящие установки. Но, благодаря интернет-магазину Комора, вы имеете уникальный шанс акустические системы купить по самой доступной цене. Каталог Коморы постоянно пополняется разнообразными новинками. У нас вы сможете не только акустические системы купить, но и музыкальные инструменты, аксессуары к ним и прочее профессиональное звуковое оборудование. Одним из наиболее популярных товаров, работу которого покупатели Коморы успели оценить в полной мере, является усилитель crown. Секрет в том, что эта компания поддерживает лояльную ценовую политику, позволяя ценителям звука приобретать усилитель crown по самой доступной стоимости. Если у вас возникла необходимость приобрести усилитель crown, то следует обратиться непосредственно к производителю, либо к его официальному производителю - компании Комора. За годы своей деятельности Комора успела наладить партнерские отношения со многими производителями музыкальных инструментов и звуковой аппаратуры. Наши консультанты всегда рады подсказать вам ответы на все интересующие вас вопросы. Грамотная консультация, доступные цены, доставка по территории Украины, индивидуальный подход к потребностям каждого клиента – основа работы компании Комора. Наши клиенты доверяют нам и, руководствуясь полученными советами, приобретают действительно качественное и надежное оборудование, как для профессиональных студий звукозаписи, так и домашнего использования. Не отказывайтесь от возможности наслаждаться действительно чистым и красивым звуком, ведь для этого достаточно довериться консультантам компании Комора и приобрести аппаратуру от всемирно известных производителей!
Читать далее

Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії

03.10.2013

Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії

Кінотеатр Cinema Apollon у Датському місті Струер вже давно є символом впровадження найсучасніших і найкращих кінотехнологій. 2013 року Cinema Apollon інсталює свою першу систему об'ємного звуку Dolby Atmos, що підсилюється Crown серії DriveCore Install (DСІ).

Crown представляє нові підсилювачі серії DCi

25.02.2013

Crown представляє нові підсилювачі серії DCi

Компанія Crown Audio анонсувала вихід нової серії підсилювачів DCi (скорочення від DriveCore Install).

“Powered By Crown” для Apple® iPad та iPhone

16.11.2011

Crown Audio пропонує програмне забезпечення “Powered By Crown” для Apple® iPad

Crown анонсував програмне забезпечення “Powered By Crown” для iPad/iPhone, розроблене для того, аби забезпечити користувачів зручним контролем та можливістю налаштування підсилювачів Crown.

Crown представляє нову модель підсилювача для кіно DSi 6000

02.09.2011

Crown представляє нову модель підсилювача для кіно DSi 6000

DSi 6000 - найпотужніша модель у серії кіношних підсилювачів DSi, що розроблені для спільної роботи з акустичними системами JBL ScreenArray.

Crown представляє нове покоління підсилювачів серії XLS

16.01.2010

Crown представляє нове покоління підсилювачів серії XLS

Користувач може обирати точки розподілу від 50 до 3000 Гц, що дозволяє використовувати ці підсилювачі як в системах з субами і топами так і в системах Bi-Amp


Made in Etechs