KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

VerTec V5 Preset Data

VerTec V5 Preset Data

 

Пресети V5

Для фахівців, які вимагають найвищої якості аудіо та розумних засобів керування ним, VERTEC V5 DSP - це наступний крок у досягненні найкращого звучання. Відмінне горизонтальне покриття, чиста лінійна фаза OmniDriveHD™ та надійний лімітер LevelMax™ є значним удосконаленням відомого звучання VERTEC. Повна системна інтеграція включає Crown VRACK чи JBL Drivepack® DPDA модулі, а також програмне забезпечення HiQnet Performance Manager або Powered by Crown - для встановлення конфігурацій і налаштувань.
Завантажити пресети V5

 

З V5 ви неначе отримуєте нову систему VERTEC

Оновлене програмне забезпечення VerTec V5 DSP включає нові пресети та удосконалені плагіни для моделей VerTec VT4889, VT4888, VT4880 та VT4880A. Пресети V5 DSP використовують FIR фільтри для обробки звукового сигналу за допомогою OmniDriveHD, яким обладнані підсилювачі серії Crown I-Tech HD та вхідні модулі JBL DrivePack DPDA.

Пресети VerTec V5 DSP розширюють горизонтальне покриття завдяки використанню асиметричних фільтрів вищого ґатунку, а також поліпшують якість звуку шляхом вирівнювання фази. Пресети розроблені для вдосконалення взаємодії всіх елементів лінійного масиву та покращення роботи системи в стерео режимі.

Пресети передбачені для налаштування сабвуферів VT4887A, VT4887, VT4886 та VT4881A, VT4882, VT4883, у тому числі у кардіоїдному режимі. Пресети V5 включені в нову програму для конфігурування та контролю систем звукопідсилення JBL HiQnet Performance Manager.

 

 

Системна інтеграція VERTEC


Вхідний модуль JBL DPDA DrivePack®

VerTec V5 Preset DataВхідний модуль JBL DPDA (DrivePack Digital Audio) дозволяє використовувати цифрове аудіо AES/EBU з резервним аналоговим сигналом, а також цифрову сигнальну обробку BSS Omnidrive HD™ та каскадний лімітер LevelMax. Модуль взаємодіє з будь-якими моделями активних акустичних систем серії VERTEC DP та VP, котрі оснащені комплектами DP-1, DP-2 чи DP-3 JBL DriverPack.

Дізнатися більше


Crown® VRACK

VerTec V5 Preset DataCrown Audio VRACK має три вбудовані підсилювачі I-Tech 12000HD, цифровий сигнальний процесор OmniDriveHD™ та лімітер LevelMax™, це все поєднує легке у налаштуванні та готове до використання системне рішення за принципом «увімкни і працюй», що виключає необхідність побудови «реків» із підсилювачами. Crown VRACK створений для навантаження акустичних систем JBL серій VERTEC, VRX та AE. Він має вхідну сигнальну панель із AES, аналоговим і мережевим входами, а також вихідну сигнальну панель, що дозволяє обрати варіанти під’єднання двох-, трьох- чи чотирьохсмугових систем. Вбудовані кріплення дозволяють підвішувати VRACK швидко та зручно.

Дізнатися більше


HiQnet® Performance Manager™

VerTec V5 Preset DataВідзначений багатьма нагородами JBL HiQnet Performance Manager – це оновлений
користувацький інтерфейс, що містить можливості конфігурації та побудови
звукопідсилювальних систем для турових та «живих» робіт. Розроблений спеціально для театральної та турової звукової інженерії, Performance Manager є програмним забезпеченням для комплексної інтеграції професійного аудіо найвищого рівня.

Дізнатися більше


Crown System Control App

VerTec V5 Preset DataПрограмне забезпечення Powered by Crown дозволяє користувачеві в бездротовому режимі керувати та моніторити всі пристрої Crown та модулі JBL Professional Drivepack® DPDA, під’єднані до Ethernet. Для зручності керування, тестування та моніторингу використовуються ті ж протоколи, що й у HiQnet System Architect™, дозволяючи імпортувати користувацькі контрольні панелі з HiQnet System Architect до Powered by Crown, що сприяє гнучкості та функціональності в користуванні.

Завантажити Crown System Control App

“Powered By Crown” передбачене для iPad/iPhone. Переваги нової програми як для турових фахівців, так і для інсталяторів полягають у можливості контролювати велику кількість різних серій підсилювачів Crown серій I-Tech, I-Tech HD, CTs (обладнані PIP), та Macro Tech I. Користувачі можуть миттєво з’єднатися з підсилювачами, що підєднані до безпровідного роутера. Програмне забезпечення розраховане на роботу з дво-, чотири- та восьмиканальними підсилювачами. Тепер користувачі можуть створювати власні панелі керування в HiQnet System Architect, зберігати та завантажувати їх, використовуючи iTunes. Це дозволяє дистанційно контролювати роботу системи та мати повний доступ до налаштувань підсилювачів.
Рівень сигналу, температурні умови, напруга живлення, моніторинг навантаження – все це відтепер контролюється через программу, що є доступною на Apple’s iTunes.

Дізнатися більше 


HiQnet System Architect™ V3.0

VerTec V5 Preset DataSystem Architect 3 як основна робоча поверхня для побудови системних рішень. Програма містить перелік приладів та організовує їх відповідно до фізичних характеристик і логічних експлуатаційних властивостей, що дозволяє інженеру «навчити» System Architect, як ці пристрої повинні застосовуватись. У свою чергу, програмне забезпечення надає можливість впровадити автоматизацію багатьох завдань, що забирають чимало робочого часу під час розробки дизайну звукопідсилювальних систем. До System Architect 3 включено підтримку маршрутизації AVB для пристроїв, сумісних з AVB. Процес маршрутизації аудіо всієї системи ще ніколи не був таким легким, як із функцією «drag-and-drop», що дозволяє «протягувати» сигнали від приладу до приладу в спеціально призначеному режимі маршрутизації AVB. Покращена підтримка для Crown VRack, що забезпечує автоматичне виявлення та включення знайдених в мережі VRack-ів до Вашої звукової системи в System Architect.

Дізнатися більше

 


Монітори JBL M2 MASTER REFERENCE стали “ідеальним голосом” для звукорежисера Джозефа Маджі

19.05.2014

Монітори JBL M2 MASTER REFERENCE стали “ідеальним голосом” для звукорежисера Джозефа Маджі

Звукорежисер Джозеф Маджі співпрацює з голлівудською пост продакшн аудіо компанією TODD-SOUNDELUX, у якій він відповідає за музичні сервіси. Серед широкого арсеналу звукового обладнання компанії, Маджі для роботи обрав монітори JBL M2.

JBL Professional на 56-й Церемонії нагородження премією Греммі

05.03.2014

JBL Professional на 56-й Церемонії нагородження премією Греммі

Студійні монітори JBL Professional серії LSR6300 і лінійні масиви JBL VERTEC відповідали за звукове забезпечення на 56-й Церемонії нагородження премією Греммі.

VRX Line Array Calculator від JBL Professional

27.02.2014

VRX Line Array Calculator від JBL Professional

Компанія JBL Professional повідомляє про вихід програми для налаштування лінійних масивів JBL серії VRX.

Нові активні акустичні системи JBL EON600

14.02.2014

Нові активні акустичні системи JBL EON600

JBL Professional оголосила про вихід нової серії легендарних активних гучномовців EON.

Linkin Park на арені SM Mall разом з JBL VTX та Crown VRACK

11.11.2013

Linkin Park на арені SM Mall разом з JBL VTX та Crown VRACK

Під час турне на підтримку нового альбому Living Things гурт Linkin Park «запалив» своїм потужним метал-реп-роком 20-ти тисячну арену SM Mall.


Made in Etechs