KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Сайт офіційного представника компанії Studer в Україні

OnAir 1500 - Цифровий мікшер для ефірної роботи та роботи в студії

Studer OnAir 1500

Studer OnAir 1500 – 12-канальний, 6-фейдерний пульт (з можливістю розширення до 12 фейдерів). Це перший продукт компанії Studer, що з’явився на ринку в бюджетній ціновій категорії. Мікшер ідеально підходить для студій, а також як компактний та недорогий пульт для студії або радіостанції. USB роз’єми та функції запису роблять OnAir 1500 дуже компактним, але повноцінним мікшером.

За допомогою 6-фейдерної розширювальної панелі можна створити 12-фейдерну поверхню, або застосувати її на головній робочій панелі чи використовувати як додаткову мікшерну консоль. Система відповідає вимогам роботи в студії, і радіотрансляції, пропонуючи готовий набір функцій для спрощення налаштувань та процесу програмування.

Параметри каналів, такі як EQ та динаміку, можна легко редагувати, використовуючи регулятори, що прив’язані до OLED лінійок, які показують рівень сигналу на кожному каналі. Для ще більш складних операцій мікшер має інтерфейси для під'єднання екрану комп'ютера, клавіатури та мишки.

Мастер секція надає простий, але всеохоплюючий доступ до моніторингу сигналів, а також можливість перемикання на апаратну та студію з внутрішнім гучномовцем, налаштованим на вихід CUE та сигналів двостороннього зв'язку. Два 29-сегментні гістограмні стерео PPM індикатори дозволяють постійно слідкувати за сигналами; доступні шість різних стандартів вимірювання. Унікальна функція Headphone Split надає можливість користувачам прослуховувати два різних джерела звуку, один через лівий навушник, інший через правий. Кнопки пресетів дозволяють контролювати весь моніторинг одним доторком. Додатковий моніторинг окремих студій стає доступним завдяки зовнішньому блоку Monitoring/ Talkback.

Окремий блок мікшеру OnAir 1500, NANO SCORE містить процесори аудіо та управління (16мікр/лін входів, 16 лін виходів, 4 AES вх/вих). Його простий дизайн пропонує стандартні роз’єми, що позбавляє необхідності додавати комутаційну панель. Два окремі слоти для карт устатковуються опційними I/O модулями D21m, такими як MADI (до 64 вх/56 вих каналів), ADAT, AES, чи додатковими мікрофонними входами. На передній панелі розміщено три USB порти, один з яких потрібен для розпізнання операторського (головного) мікшера. Другий порт використовує USB накопичувач для запису та відтворення, а третій порт можна перемкнути, щоб додати ще 8 каналів входів/виходів до USB пристрою та з нього. Цей стейджбокс під'єднується до панелі одним кабелем Cat5, яким також передається електроживлення.

PDF Брошура англійською мовою
(Формат PDF, 4.08 Mb).
Нагору

Vista 1 - Компактний цифровий мікшер для мовлення та концертів

Studer Vista 1

Vista 1 - це справжній компактний Studer за доступною ціною, це єдиний блок з контрольною поверхнею, входами/виходами та цифровим сигнальним процесором. Новий мікшер чудово підходить для транслювання новин та різних ТВ шоу, сумісний з туровими та стаціонарними звуковими системами, а його компактний розмір є вагомою характеристикою при виборі мікшера для трансляційних мобільних студій та відеожурналістики .

Vista 1 базується на мікшері Vista 5, тож шанувальники Vista відчують легкість користування інтерфейсом Vistonics та контрольною поверхнею Studer Vista, а також функціями: повноцінний моніторинг трансляцій, двосторонній зв'язок, контроль червоного світла, GPIO, шини N-x (мікс-мінус), автоматизація кадру та контроль DAW.

Завдяки вбудованому 96-канальному цифровому сигнальному процесору Vista 1 може легко працювати з моно, стерео та 5.1 входами. Він має 32 мікрофонні/лінійні входи, 32 лінійних виходів, а також вісім стерео входів та виходи AES на тиловій панелі. Існують моделі з 32 та 22 моторизованими фейдерами.

Входи та виходи можуть розширюватись за допомогою стандартного слота Studer D21m, що знаходиться на тиловій панелі, і це дозволяє під'єднання MADI, AES, AoIP, ADAT, TDIF, CobraNet, Dolby E/Digital, SDI та інші. За допомогою MADI модуля можна під’єднуватись до Studer Stagebox для забезпечення XLR з’єднання та з’єднання інших форматів.

Новинкою Vista 1 є інтегрований програвач мелодій, які відтворюються з аудіо файлів на USB (рекламні мелодії чи фонові ефекти) та керується вісьмома спеціальними клавішами на мастер-секції мікшера.

Важливою є підтримка програми Harman HiQNet, яка дозволяє контролювати інші прилади, такі як підсилювачі Crown та безпровідні мікрофонні сиcтеми AKG від Harman Professional. Наявність Online/offline редактора дає можливість створення програм поза межами мікшерного пульта і в подальшому імпорті їх безпосередньо до консолі.

Також Studer Vista 1 має резервний блок живлення та інтеграцію RELINK з іншими мікшерами Studer Vista та OnAir, а це означає що Vista 1 може легко приймати/передавати сигнали по всій мережі мікшерів.

Іншими новинками від компанії Studer є нова віддалена док-станція Vista Compact, процесор Lexicon FX, опційний вимірювач RTW MT7 для мікшерів Vista, протокол автоматичного контролю для трансляцій та передачі новин EMBER, а також карта Livewire AoIP для системи D21m.

Studer Vista Compact

Віддалена док-станція Vista Compact розроблена як другий мікшерний пульт для використання в парі із всіма консолями Vista, в тому числі із Vista 1. Компактного розміру, із 19’’ монітором, 12 моторизованими фейдерами та 40 потенціометрами, сенсорним екраном та слайд-клавіатурою вона дозволяє віддалено керувати моніторингом та міксами в мобільних студіях, театрах, концертних залах.

PDF Брошура англійською мовою
(Формат PDF, 4.5 Mb).
Нагору

Vista 5 - Компактний цифровий мікшер для мовлення та концертів

Studer Vista 5 VISTA 5 – це найбільш гнучкий компактний цифровий мікшер з добре продуманою контрольною поверхнею, яка підійде користувачам для мовленевого, театрального застосування, живого звуку. Малий розмір консолі і просте комутування робить її однією із найбільш портативних консолей в маркеті і може легко знайти своє місце в малих та середніх студіях чи бути встановленим в мобільну пересувну студію. Також він може бути швидко переінстальований з одного місця розташування до іншого за лічені хвилини. Консоль існує в двох типорозмірах, 32-фейдерна версія і 42-фейдерна версія.

32-фейдерний мікшер:

32-фейдерний мікшер складається із 20 канальних панелей, оптимізованих для керування вхідними каналами і 12 додатковими універсальними панелями для керування вихідними та вхідними каналами. 52 виходи можуть бути керовані шляхом використання стандартного Vistonics екрану. В загальному можна мати доступ до 240 каналів із мікшерної консолі за допомогою системи Vistonics та мати швидкий доступ до всіх функцій каналу. Потужний DSP та конфігурація специфікуються під замовника. Загальна кількість входів/виходів при застосуванні різних модулів, включаючи мікр/лінійний, ADAT, TDIF, AES/EBU, SDI, MADI дорівнюватиме 1700.

42-фейдерний мікшер:

До 42-фейдерної версії доданий блок із 10 вхідними фейдерами, що дає можливість оператору контролювати 42 канали одночасно, але також важливо що двоє операторів зможуть працювати одночасно.

SCore:

Studer Score процесор займає тільки 6U рекового простору, що набагато менше інших подібних DSP процесорів.

Особливості:

VISTA 5 пропонує всі surround можливості, про які користувач може тільки мріяти. Формати включають в себе 2-канальне стерео, LCR, LCRS i 5.1. Внутрішня 5.1-to-stereo функція дає можливість одночасно мікшувати живе звучання в двох форматах. VISTA 5 також використовує свою всесвітньовідому функцію VSP (Virtual Surround Panning), використовуючи не тільки амплітуду, а також і затримку в часі і панорамування частотного відгуку так як і штучно генеровані ранні відбиття для реалістичного місцеположення джерел звуку.

PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 1.3 Mb).
Нагору

Vista 9 - Цифрова мікшерна система

Studer Vista 9 Ґрунтуючись на відомих і перевірених Vista цифрових мікшуючих платформах, Vista 9 поєднує в собі передовий ергономічний дизайн із максимальною гнучкістю системи, чистий звук і приголомшливо нові можливості для створення консолі, придатної для нової ери мовлення й «живого» мікшування. Доступний у конфігураціях від 32 до 72 фейдерів, Vista 9 використовує перевірений SCore процесор, який спільно з компонентами D21m системи дозволяє забезпечити мікшуючу матрицю 1728 входів на 1728 виходів.

Можливості Vista 9 включають в себе потужну автоматизацію, всеосяжне управління звуком, у тому числі унікальне Studer Virtual Surround панорамування й подвійний 7.1 моніторинг, широкий спектр вхідних/вихідних опцій та Studer RELINK мережеві можливості. Однією із переваг системи Studer RELINK у порівнянні з іншими є те, що вона, базуючись винятково на SCore платформі, не потребує додаткового обладнання для роботи в мережі. При спілкуванні один із одним через TCP / IP, можлива будь-яка комбінація мікшерів Studer Vista (5, 7, 8, 9), OnAir 2500 і 3000, а також головного процесора Route 6000. Однорекова інтерфейсна система D21m може комплектуватись 12 модулями, вибір яких досить широкий:

 • 4 канальний HD мікрофонний вхідний
 • 4 канальний аналоговий мікрофонно/лінійний вхідний
 • 4 канальний аналоговий інсертний мікрофонний вхідний
 • 8 канальний аналоговий лінійний вхідний
 • 8 канальний аналоговий лінійний вихідний
 • 16 канальний цифровий AES/EBU вхідний/вихідний
 • 16 канальний цифровий ADAT вхідний/вихідний
 • 16 канальний цифровий TDIF вхідний/вихідний
 • 16 канальний 3G SDI вхідний/вихідний
 • 8 канальний SDI вхідний/вихідний (De-Embedder, Embedder)
 • 16 канальний SDI вхідний (De-Embedder)
 • 64 канальний цифровий MADI вхідний/вихідний (оптичний або Cat5)
 • Dolby E/Digital Decoder
 • 32 канальний Cobranet вхідний/вихідний
 • 16 канальний Aviom A-Net вихідний
 • Ethersound вхідний/вихідний
 • GPIO із опто входами і реле, або відкритими вихідними контактами
PDF Технічний опис англійською мовою
(Формат PDF, 7.85 Mb).
Нагору
Вам нужно купить микшерный пульт? Не очень хорошо разбираетесь в специальном звуковом оборудовании? Давайте разберемся вместе.

купить микшерный пульт - купить микшер

Микшер, микшерный пульт, звуковой микшер – специальное звуковое оборудование, предназначенное для смешения звуковых сигналов из нескольких разных источников и направлять их в один или несколько выходов. Также купить микшер необходимо для того, чтобы иметь возможность осуществлять маршрутизацию звука. Для тех кто решил купить микшерный пульт сложность состоит в том, чтобы сделать правильный выбор. На сегодняшний день на рынке звукового оборудования вы найдете множество разнообразных микшеров: театральных, студийных, ди-джей-микшеров, концертных. Сфера применения данного оборудования очень широкая. Микшерный пульт применяется для разного рода звукового усиления. Его часто используют не только на концертных площадках, студиях звукозаписи, но также и на радиостанциях, зачастую можно встретить микшер в караоке-барах. Прежде чем купить микшер выберите, какой из возможных вариантов вам наиболее подходит. Запомните, что микшерные пульты различаются по типу сигнала и бывают: Аналоговые микшеры. Подобное оборудование является профессиональным уровнем и обычно применяется в звукозаписывающих студиях, на концертах. Профессиональное оборудование имеет электронную моторику, что предоставляет возможность управлять аппаратурой с помощью компьютера. Можно встретить цифровые звуковые микшеры. Данное оборудование имеет небольшие размеры и открывает множество уникальных возможностей. Цифровые микшеры более функциональны. Они имеют улучшенные блоки маршрутизации и обработки, а также некоторые модели позволяют при необходимости сохранять настройки. Также есть специальное оборудование для ди-джеев и клубов. Прежде чем купить микшерный пульт ди-джей определяет уровень своего профессионализма. Аппаратура для ди-джеев бывает достаточно сложной. И как правило, чем лучше может играть ди-джей, тем круче и функциональней у него аппаратура. Купить микшер просто, выбирайте лучших и наслаждайтесь качеством звучания.
Читать далее

Studer Vista 1 отримує ефекти Lexicon в оновленій версії 5.1

22.07.2014

Studer Vista 1 отримує ефекти Lexicon в оновленій версії 5.1

Нове програмне забезпечення надає вбудовані surround процесори Lexicon FX для мікшерів Vista 1. Керуються вони безпосередньо за допомогою інтерфейсу Vistonics.

Берлінська філармонія придбала цифровий мікшерний пульт Studer Vista 9

01.07.2014

Берлінська філармонія придбала цифровий мікшерний пульт Studer Vista 9

Зал камерної музики в Берлінській філармонії обладнаний мікшером Studer Vista 9. Завдяки чудовій акустиці, зал використовується для концертів, які транслюються з виробничої Студії 11 як для німецьких, так і закордонних шанувальників музики.


Нові студії Endemol Sport в Aмстердамі обладнані цифровими мікшерами Studer Vista 5

04.06.2014

Нові студії Endemol Sport в Aмстердамі обладнані цифровими мікшерами Studer Vista 5

Цифрові 42-фейдерні мікшерні пульти Studer Vista 5 придбані в рамках оновлення телевиробництва трьох студій і трьох знімальних майданчиків, які об'єднані однією оптоволоконною системою.

Інтерфейс Studer A-Link тепер сумісний із роутерами Evertz

23.04.2014

Інтерфейс Studer A-Link тепер сумісний із роутерами Evertz

Компанія Studer оголошує про те, що відтепер обладнання для маршрутизації сигналів - Evertz має стандартний інтерфейс Studer A-Link.

Виробництво телесеріалу Coronation Street відтепер зі Studer Vista 1

25.03.2014

Виробництво телесеріалу Coronation Street відтепер зі Studer Vista 1

Серіал Coronation Street телекомпанії ITV, події якого відбуваються у вигаданому місті на півночі Англії, став найтривалішою у світі телевізійною «мильною оперою» і з'явився в ефірі ще в грудні 1960 року. Нещодавнім оновленням під час зйомок став перехід від аналогового до цифрового мікшування на платформі Studer.


Made in Etechs