KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Портативні рекордери

DR-05 - портативний рекордер

DR-05
    DR-05 - це портативний, високоякісний стерео рекордер для запису у форматах MP3 або WAV, який використовує карти пам'яті microSD і microSDHC та підтримує параметри запису до 96 кГц/24 біт. Пара вбудованих ненаправлених мікрофонів розташовані в конфігурації A/B здатні витримувати тиск до 125 дБ , а висока чутливість дозволяє вловити усі нюанси і деталі звучання. Рекордер має стерео вхід на роз’ємі mini-jack для підключення зовнішнього мікрофону або джерела лінійного сигналу.
Нагору

DR-07MKII - портативний рекордер

DR-07MKII
    DR-07MKII - це простий і зручний рекордер у який вбудована пара кардіоідних конденсаторних мікрофонів. Ці мікрофони можуть повертатися і утворювати конфігурації АВ та XY для більш широкої стерео картини з меншою кількістю фазових відхилень. Крім того, користувач може використовувати власний стерео мікрофон, підключивши його до входу з роз'ємом mini-jack. Робота від двох батарей типа AA дає можливість безперервного використання рекордера протягом більш ніж 17 годин. Уся інформація записується на карти пам'яті microSD і microSDHC розміром до 32 Гб.
Нагору

DR-40 - портативний рекордер

DR-40
    DR-40 – професійний чотирьох канальний записуючий пристрій з широкими можливостями для досягнення студійної якості запису. Одна з головних переваг DR40 – це збільшений час роботи від батареї, який дозволить вам здійснювати довготривалий запис без заміни елементів живлення. Високоякісні вбудовані кардіоїдні мікрофони, які розташовуються у XY або AB конфігураціях, та два балансні комбіновані роз'єми Neutrik XLR/TRS(6.3мм.) дають можливість підключити зовнішні мікрофони, або сигнали лінійного рівня. Максимально доступні характеристики до запису - 96кГц/24-біта. Запис здійснюється на карти пам'яті SD або SDHC розміром до 32 Гб. Карта пам'яті 2 Гб входить у комплект.
Нагору

CD-200SB від ТASCAM

05.02.2013

CD-200SB від ТASCAM

Модель CD-200SB створена, щоб задовольнити зростання попиту на надійні прилади для програвання з USB-сумісних носіїв, CD-200SB працює з картами пам'яті SD/SDHC, USB флеш-картами й CD-R/RW і підтримує формати WAV та MP3.

Компанія Tascam презентує 24-бітовий 96кГц лінійний ІКМ записувач DR-100mkII

19.02.2012

Компанія Tascam презентує 24-бітовий 96кГц лінійний ІКМ записувач DR-100mkII

Пристрій має чотири вбудовані мікрофони — два кардіоїдні та два всенаправлені, для покращення запису звуку.

Tascam додає функцію дзеркального запису до рекордеру HS-P82

18.02.2012
Tascam додає функцію дзеркального запису до рекордеру HS-P82Компанія Tascam зробила доступним оновлення апаратного забезпечення багатодоріжкового рекордеру HS-P82, який відтепер підтримує функцію дзеркального запису.

Новий компактний мікрофон для iPad, iPhone та iPod Touch

10.02.2012

Новий компактний мікрофон для iPad, iPhone та iPod Touch

IM2 було створено для того, щоб ви мали можливість перетворити будь-який з цих пристроїв на високоякісний стерео рекордер за допомогою пари конденсаторних мікрофонів, які під'єднуються до роз'ємів док-станції.

Значні поновлення та файловий конвертер для Tascam HS-8

18.11.2011

Значні поновлення та файловий конвертер для Tascam HS-8

Компанія Tascam запропонувала нове оновлення до версії 1.20, що забезпечує удосконалення та нові функції для 8-доріжкового звукозаписуючого пристрою HS-8.


Made in Etechs