KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Звукові карти

Моделі TASCAM US-322 та US-366 пропонують надзвичайно гнучкі можливості і не мають аналогів на сучасному ринку в даній ціновій категорії. Особливістю новинок є широкий частотний та динамічний діапазон мікрофонних передпідсилювачів з запатентованою технологією HDDA у поєднанні з сучасним дизайном корпусу, виконаному з алюмінію.
Модель US-322 має конфігурацію два входи на два виходи.
Два мікрофонні входи на XLR роз´ємах, з можливістю подачі фантомного живлення 48В, два входи на джеках для сигналу лінійного рівня, два виходи на джеках або RCA.
US-366 має конфігурацію 6 входів на 4 виходи, або 4 входи на 6 виходів.
У моделі US-366, на відміну від US -322, доданий цифровий (коаксіальний /оптичний) вхід та вихід, а два небалансних роз´єми RCA можуть бути назначені як вхід або вихід.
Ще одним приємним доповненням даної лінійки став віртуальний мікшер, який з´явиться на екрані комп’ютера після натискання кнопки Mixer Panel, в його арсеналі є динамічна обробка, точки інсерту та процесор ефектів. Цей багатий набір інструментів дозволить Вам з легкістю досягнути студійної якості ваших міксів. До комплекту звукових карт входить CD диск з драйверами, USB кабель (1.5 м.), програмне забезпечення Cubase 6 LE

 


CD-200SB від ТASCAM

05.02.2013

CD-200SB від ТASCAM

Модель CD-200SB створена, щоб задовольнити зростання попиту на надійні прилади для програвання з USB-сумісних носіїв, CD-200SB працює з картами пам'яті SD/SDHC, USB флеш-картами й CD-R/RW і підтримує формати WAV та MP3.

Компанія Tascam презентує 24-бітовий 96кГц лінійний ІКМ записувач DR-100mkII

19.02.2012

Компанія Tascam презентує 24-бітовий 96кГц лінійний ІКМ записувач DR-100mkII

Пристрій має чотири вбудовані мікрофони — два кардіоїдні та два всенаправлені, для покращення запису звуку.

Tascam додає функцію дзеркального запису до рекордеру HS-P82

18.02.2012
Tascam додає функцію дзеркального запису до рекордеру HS-P82Компанія Tascam зробила доступним оновлення апаратного забезпечення багатодоріжкового рекордеру HS-P82, який відтепер підтримує функцію дзеркального запису.

Новий компактний мікрофон для iPad, iPhone та iPod Touch

10.02.2012

Новий компактний мікрофон для iPad, iPhone та iPod Touch

IM2 було створено для того, щоб ви мали можливість перетворити будь-який з цих пристроїв на високоякісний стерео рекордер за допомогою пари конденсаторних мікрофонів, які під'єднуються до роз'ємів док-станції.

Значні поновлення та файловий конвертер для Tascam HS-8

18.11.2011

Значні поновлення та файловий конвертер для Tascam HS-8

Компанія Tascam запропонувала нове оновлення до версії 1.20, що забезпечує удосконалення та нові функції для 8-доріжкового звукозаписуючого пристрою HS-8.


Made in Etechs