KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Telecor

Конференц-система Telecor CDS (Controlled Discussion System) забезпечує економне рішення для приміщень з невеликою кількістю делегатів, але її можна легко розширити для більших конференцій з кількістю делегатів до 120 чоловік. Система ідеально підходить як для формальних, так і для неформальних зібрань, вона здійснює ефективне управління спілкуванням у залах для засідань і нарад, у муніципальних будівлях, у місцевих або центральних урядових приміщеннях, у готелях чи конференц-залах.

Цифровий контроль мікрофонних пультів передбачає кілька робочих конфігурацій:

  • Для неформальних зібрань можна використовувати просту "відкриту" конфігурацію, де всі делегати мають доступ для виступу;
  • Для більш формальних засідань можна встановити обмежене число активних мікрофонів. Це дозволяє отримати контрольовану конфігурацію, де система ставить у чергу всіх бажаючих висловитись у хронологічному порядку або ж у залежності від пріоритету, визначеного для кожного мікрофонного пульту.

Настільні мікрофонні пульти

Переносні пульти представлені моделями для делегатів і головуючого. Пульти дають учасникам можливість реєстрації для виступу, прослуховування та розмови з іншими делегатами. Пульт головуючого має кнопку для відключення всіх працюючих мікрофонів, що дозволяє будь-коли переривати дискусію.

Пульт делегата Telecor CDS-DU

Telecor CDS-DU

Пульт головуючого Telecor CDS-СU

Telecor CDS-СU

Чистий звук

Гучномовець пульту розміщений "на одній вісі" з вухами слухача, що забезпечує високоякісне відтворення звуку, розбірливість і достатню гучність. Багато традиційних пультів направляють гучномовці вертикально, або "поза віссю" по відношенню до вух слухача. Це призводить до нижчого відносного звукового рівня, збільшуючи при цьому ризик виникнення паразитного зворотного зв'язку.

Центральний контролер

Центральний контролер здійснює керування всім процесом засідання. Такі параметри, як кількість діючих мікрофонів, пріоритети та рівні гучності програмуються за допомогою LCD екрана та чотирьох кнопок на передній панелі. Пам'ять приладу дозволяє запрограмувати до шести різних конфігурацій і викликати їх будь-коли.

  • Модель CDS-DC-30 (дозволяє підключити до 30-ти мікрофонних пультів);
  • Модель CDS-DC-60 (дозволяє підключити до 60-ти мікрофонних пультів.

Модулі розширення

Для розширення конференц-системи застосовуються модулі розширення, які виготовляються в двох модифікаціях:

  • Модель CDS-E-30 (дозволяє підключити до 30-ти додаткових пультів);
  • Модель CDS-E-60 (дозволяє підключити до 60-ти додаткових пультів).

До центрального контролера можна підключити один модуль розширення. В комбінації CDS-DC-60 з CDS-E-60 загальна кількість мікрофонних пультів може сягати 120 штук.

Подавлювач зворотного зв'язку

Центральний контролер має ексклюзивний вмонтований прилад знешкодження паразитного зворотного зв'язку. Якщо вихідний рівень виявиться дуже високим для певного акустичного середовища, контролер виявить зворотний зв'язок і автоматично зменшить гучність нижче порогу зворотного зв'язку.

Еквалайзер

Вмонтований еквалайзер забезпечує регулювання високих та низьких частот в межах до +/-10 дБ.

Моніторинг

Моніторинг звукового рівня можна здійснювати візуально за допомогою екрану або через вмонтований гучномовець.

Проста процедура встановлення

Процедура встановлення конференц-систем Telecor CDS дуже проста. Мікрофонні пульти підключаються послідовно - один до одного. Центральний контролер приєднується до цієї низки. Система готова для використання.

Зручний візуальний комп'ютерний інтерфейс

Спеціальна комп'ютерна програма дозволяє легко керувати процесом проведення конференції. На комп'ютерному моніторі можна побачити графічне зображення конференц-залу. Натискаючи на відповідні зображення, ви можете повністю керувати ходом засідання. Статус учасника конференції можна дізнатись, подивившись на колір необхідної іконки.

Контроль через камери

До вмонтованого у центральний контролер порту RS232 можна підключити додаткові системи контролю. Контролер знає номер активного мікрофонного пульту і ця інформація дозволяє системі контролю керувати відео обладнанням. Це дає можливість передавати зображення учасників на телемонітори, екрани проекторів чи інші відео засоби.

PDF Технічний опис на пульт делегата CDS-DU англійською мовою
(Формат PDF, 109.05 Kb).
Технічний опис на пульт головуючого CDS-CU англійською мовою
(Формат PDF, 106.88 Kb).
Технічний опис на центральні контролери та модулі розширення англійською мовою
(Формат PDF, 189.4 Kb).
Технічний опис візуального інтерфейсу англійською мовою
(Формат PDF, 226.8 Kb).
Нагору
Наше время отличается быстрым развитием и внедрением фактически во все сферы жизни цифровой техники.

цифровой микшер - цифровые микшеры

Цифровая экспансия покоряет все больше и больше сфер и вот, наконец, добралась и отрасли микшеров. Цифровые микшеры сначала появились как не очень надежные новинки, затем стали развиваться и доросли до уровня качественной, профессиональной техники, а здесь уже начали размножаться. В конце концов, на сегодняшний день главная проблема для тех, кто владеет небольшой студией звукозаписи или хорошо развитой личной студией, состоит в выборе между цифровым и аналоговым микшером. Цифровой микшер во многом лучше своих старших собратьев. Первое и главное их достоинство состоит в том, что они автоматизированы и имеют достаточно много функций. Стоит отметить, что цифровые микшеры могут похвастаться доступной стоимостью. Кроме того, цифровая аппаратура открывает больше возможностей, чем аналоговая техника в той же ценовой категории. Автоматизация в цифровых микшерах касается не только большей части параметров, но и функции обработки также. Цифровой микшер имеет встроенные процессоры динамической обработки и различных эффектов. Многие жалуются на качество, но найти применение можно абсолютно любым эффектам, а вот в ценовой категории цифровая аппаратура бьет все возможные аналоговые варианты. Аналоговые микшеры на сегодняшний день достаточно хорошо развиты в вопросах коммутационных возможностей. Однако цифровые устройства все же намного лучше. Ведь они предлагают варианты еще лучше с более гибкой коммутацией. Кроме того, цифровые микшеры, благодаря, возможности выбирать различные конфигурации, могут применяться в разных условиях работы. К примеру, на концертах, в студии, на радио. Цифровой микшер отлично применять, когда нет особо завышенных требований к качеству звука, но имеют значение такие данные как габариты микшера, автоматизация, простота в изменении конфигураций. Цифровая аппаратура идеально подходит для концертов, радио, телевидения, небольших или персональных студий. При выборе микшера отталкивайтесь от своих потребностей и возможностей.
Читать далее


Made in Etechs