KOMORA
Версія для друку Мапа сайту Пошук

Прокатний підрозділ: Наші переваги

Звуковий прокат – це майже завжди робота на різних майданчиках, кожен з яких має свою фізику, свої акустичні та візуальні особливості. Та незалежно від цих, не завжди комфортних, природних характеристик, кожне глядацьке місце у залі потребує чистого і комфортного звуку. Досягти цього «на око» неможливо. Тому практику прийняття рішень методом «тика» ми рішуче і назавжди залишили у минулому.

Нашим інструментарієм у пошуку оптимальних звукотехнічних рішень є інноваційні технології помножені на багаторічний досвід. Сьогодні ми пишаємося тим, що можемо запропонувати Клієнтові звукові сервіси, які є ексклюзивними на українському ринку.

Обладнання Корпорації «Harman PRO» та програмне забезпечення до нього, що є сьогодні у розпорядженні персоналу «КОМОРИ», дозволяє швидко і оперативно визначати особливості кожного концертного майданчика, безпомилково знаходити оптимальні позиції для звукових парталів, кривизну масивів та їх налаштування. В результаті ми отримаємо коректно і безпечно працюючий звуковий комплекс, який забезпечить рівномірне покриття аудиторії – від першого ряду до останнього місця на верхньому балконі.

Точність і мобільність мають особливе значення в умовах великих концертно-гастрольних турів, економіка який завжди обмежена часом та іншим додатковим ресурсом. У цих екстремальних умовах ми зводимо до нуля можливість виникнення будь-яких нештатних ситуацій.

Надійність, що базується за інноваційності, досвіді та усвідомленій відповідальності – наша безумовна перевага, яка дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Духовые инструменты, в руках настоящих мастеров, способны создавать уникальное звучание, которое сложно ставить в сравнение с чем-либо.

саксофон amati

К примеру, саксофон amati может использоваться во многих музыкальных стилях и направлениях. Такая популярная музыка, как джаз, просто не возможна без данного инструмента. В творении своих произведений, джазовые музыканты, делают основной упор на духовые инструменты, а именно на саксофон. Его завораживающие звуки способны проникнуть прямо в сердце и затронуть струны души у любого человека, который любит и понимает музыку. Саксофон amati относится к классу духовых инструментов, его производство началось еще в далеком 18 веке, когда несколько энтузиастов-производителей организовали свою мастерскую и стали выпускать различные инструменты. На сегодняшний день, компания amati уже разрослась до размеров огромного завода, который производит и реализует не только духовые и струнные инструменты, но и множество других музыкальных принадлежностей и аксессуаров. Сегодня, завод amati, входит в тройку крупнейших производителей музыкальных инструментов в Европе. Саксофон amati используется, как в духовом, так и в симфоническом оркестре. Также, его нередко позиционируют как сольный инструмент. Саксофон amati различается тембром. К примеру, саксофон-сопрано имеет самое высокое звучание, если он в среднем или нижнем регистре, то может демонстрировать звучание английского рожка. В начале нижнего регистра, или верхнего, звучание инструмент будет напоминать корнет. Саксофон-альт демонстрирует невероятную многогранность и богатство палитры. Благодаря данным аспектам, инструмент нередко исполняет важную роль в духовых и симфонических оркестрах. На таком саксофоне без труда можно исполнять, как кантиленные мелодии, так и сложные пассажи. Также, саксофон amati имеет еще один тип – тенор. Издаваемые им звуки напоминают сочное, «грудное» звучание. Если такой инструмент попадает в руки настоящего мастера, то звучание его становится просто не передаваемым. Этот инструмент позволяет исполнять технически сложные партии и дарит широкие возможности музыканту. Именно поэтому его чаще всего используют сольно.
Читать далее

Cемінар-практикум "Актуальні питання побудови звукових комплексів" 15 травня 2015 року

23.04.2015
У програмі заходу доповіді на тему побудови, управління і моніторингу звукових комплексів, прослуховування комплексів різного формату, знайомство з новими продуктами Harman Professional...

JBL EON 206P – мобільний комплект звукопідсилення

20.11.2014
Мобільний комплект EON 206P важить всього 11,4 кг і, окрім якісного звучання, його перевагою є зручність транспортування й зберігання, a міцний корпус оснащений спеціальними секціями для зберігання кабелів.

Всепогодні гучномовці AWC159 та AWC15LF від JBL Professional

22.10.2014

Всепогодні гучномовці AWC159 та AWC15LF від JBL Professional

Компанія JBL Professional презентувала компактні всепогодні акустичні системи AWC159 та AWC15LF.

Нова серія акустичних систем PD6000 від JBL Professional

20.10.2014

Нова серія акустичних систем PD6000 від JBL Professional

Моделі PD6000 доповнюють більші системи PD700 - вони є компактнішими та доступнішими за ціною. Окрім цього, PD6000 маючи вищий рівень звукового тиску й більші рупори доповнюють системи JBL серії AE (Application Engineered).

dbx AFS2 - новий процесор подавлення зворотнього зв’язку

08.10.2014

dbx AFS2 - новий процесор подавлення зворотнього зв’язку

Компанія dbx представляє новий вдосконалений процесор AFS2 (Advanced Feedback Suppression), розроблений для повного подавлення зворотнього зв’язку.


Made in Etechs