Ваша корзина0 товаров в корзине
Корзина пуста
JBL Professional дебютує з високопродуктивними професійними звуковими системами серії JBL SRX900 01 июля 2022

JBL Professional дебютує з високопродуктивними професійними звуковими системами серії JBL SRX900

Компанія HARMAN Professional Solutions, світовий лідер у сфері технологій аудіо, відео, освітлення та систем керування, представила активний лінійні масиви серії JBL SRX900. Сімейство, що включає подвійні 6,5-дюймові та подвійні 10-дюймові елементи лінійного масиву та 18-дюймові та подвійні 18-дюймові активні сабвуфери, ідеально підходить для орендних компаній,  стаціонарних інсталяцій та музикантів, які шукають найкраще поєднання продуктивності та портативності.

Виняткова продуктивність серії SRX900 заснована на перевірених часом технологіях JBL. Прецизійні хвилеводи забезпечують точне керування розповсюдженням звукових хвиль для розбірливості та чіткості, які не мають собі рівних у цій категорії. Настроювані користувачем DSP і програмні інструменти роблять простими процеси проектування, розгортання та керування системою.

В серії SRX900 використовується запатентована технологія JBL Radiation Boundary Integrator (RBI) за якою високочастотні і низькочастотні головки монтуються на одному рупорі, покращуючи горизонтальну дисперсію при мінімізації розміру корпусу. Фірмовий хвилевід забезпечує досконале "зшивання" звукових хвиль між елементами лінійнго масиву, а великий рупор розширює контроль над низькими частотами і зменшує небажану енергію позаду масиву.

 

JBL SRX900 Series

 

Компресійний драйвер нового покоління 2432H-3 має неодимововий магніт, 3-дюймову титанову діафрагму та 1,5-дюймовий вихід для чітких перехідних процесів, чудового динамічного діапазону та гарної чутливості на частотах понад 10 кГц. Низькочастотні динаміки зроблені за фірмовою технологією JBL Differential Drive з двома звуковими котушками, що забезпечує краще розсіювання тепла, нижчу компресію потужності та ширший динамічний діапазон ніж звичайні конструкції з однією котушкою. Все це забезпечує розширений частотний діапазон, високу потужність і низький рівень спотворень при неймовірно легкій вазі. Моделі SRX900 оснащені вбудованим DSP, який надає користувачам усе необхідне для оптимізації та налаштування своїх систем, включаючи 24-смуговий параметричний еквалайзер, 2000 мс затримки та інше. Фільтр JBL Array Size Compensation (ASC) вносить корекції в залежності від розміру масиву, тоді як FIR-фільтр Throw Distance Compensation (TDC) компенсує втрати звуку, викликані повітрям, для більш рівномірного розподілу звуку. LCD-дисплей на задній панелі забезпечує доступ до основних функцій керування.

Оскільки продукти SRX900 використовують стандартні протоколи Ethernet, клієнти можуть скористатися перевагами недорогих мережевих продуктів, таких як комутатори Ethernet і точки доступу Wi-Fi. Підтримка нового протоколу HARMAN HControl Ethernet, покращує стабільність, зменшує навантаження на мережевий трафік і усуває потребу у складному конфігуруванні IP-адрес. Користувачі можуть просто встановити номер кожного пристрою для легкої ідентифікації. Продукти SRX900 оснащені подвійними портами Ethernet, що дозволяє підключати їх ланцюжком один до одного для моніторингу та налаштування системи через мережу.

Лімітери LevelMax, розроблені інженерами JBL і Crown, використовують складні алгоритми для максимального захисту динамічних головок від механічних пошкоджень. Система термозахисту забезпечуючи надійну роботу за будь-яких умов експлуатації.

Лінійні масиви SRX900 можуть бути розгорнуті різними способами, від монтажу наземного стеку до підвішування масиву з кількістю до 16 кабінетів. Триточкова система кріплення робить процес підвішування безпечним і легким, незалежно від розміру системи чи рівня досвіду користувача. Кути нахилу встановлюються на землі, а кабінети фіксуються вже після підняття кластеру. Оскільки серія SRX900 має вбудовані підсилювачі, користувачам ніколи не доведеться турбуватися про відповідність компонентів або носити реки підсилювачів. Спеціальні підсилювачі класу D мають пасивне охолодження, без відкритих отворів, через які вода або пил могли б потрапити в електроніку. Універсальний блок живлення працює при будь-якій напрузі від 100 до 250 В. До восьми кабінетів SRX906 і чотирьох SRX910 можна підключити до однієї лінії живлення (з'єднуються між собою), мінімізуючи складність кабельної системи та скорочуючи витрати. Корпуси з армованої фанери та композитних матеріалів акустично оптимізовані для розширення низькочастотної складової і мають сучасний дизайн із закритими бічними панелями та вбудованими ручками. Кабінети оснащені чотирма великими подвійними розширеними низькочастотними портами, які забезпечують потік повітря, навіть якщо система працює на межі потужності. Як і будь-який продукт JBL, моделі серії SRX900 проходять 100 годин суворого стрес-тестування, щоб переконатися, що вони будуть працювати бездоганно та надійно в реальних умовах. Доступні різноманітні аксесуари для підвісу, встановлення та транспортування систем SRX900.

Сторінки з продуктами:

Активний двосмуговий елемент лінійного масиву JBL SRX906LA

Активний двосмуговий елемент лінійного масиву JBL SRX910LA

Активний 18-дюймовий потужний сабвуфер JBL SRX918S

Активний подвійний 18-дюймовий потужний сабвуфер JBL SRX928S

 

Контакты

Профессиональное звуковое оборудование от топовых производителей

Обратная связь

Профессиональное звуковое / световое оборудование