Ваша корзина0 товаров в корзине
Корзина пуста
Навушники Austrian Audio Hi-X65 отримали нагороду TEC Award 2022 23 июня 2022

Austrian Audio: итоги года, сотрудничество с Depeche Mode и планы компании на 2022 год

NAMM 2022, Анахайм, Каліфорнія – Austrian Audio є гордим лауреатом цьогорічної премії TEC за видатні технічні досягнення в категорії "Технологія навушників"

Мартін Зайдл, генеральний директор Austrian Audio, отримав нагороду за визнані критиками професійні накладні навушники- Hi-X65 від Austrian Audio. «Я дуже зворушений, — сказав Зайдль. «Ми були номіновані раніше і фактично стали фіналістами, але ми вперше виграємо цю престижну нагороду. Для такої молодої компанії, як Austrian Audio, це багато значить».
Hi-X65 розроблені як професійні моніторингові навушники для мікшування та мастерингу, але відкритий накладний навушник і високошвидкісний драйвер забезпечують абсолютно прозорий звук. Звукоінженери цінують точну реакцію низьких частот і відкритий, точний звук з високою роздільною здатністю, що полегшує виявлення помилок, а мікшування та мастеринг приносить задоволення.

Ті самі якості, які роблять Hi-X65 чудовими для професійного аудіо-виробництва, також роблять його чудовими навушниками для аудіофілів, які люблять слухати кожен нюанс своєї улюбленої музики, насолоджуючись чудовим комфортом і оптимальною посадкою.
У ніч 4 червня на NAMM Show відбулася 37-а щорічна церемонія вручення премії TEC Awards, присвячена досягненням у технологіях, продуктах та їх використанні для створення музичного мистецтва.

 

Контакты

Профессиональное звуковое оборудование от топовых производителей

Обратная связь

Профессиональное звуковое / световое оборудование